mojeli nqkoi da mi kaje za bakteriite v orinata

  • 781
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Zdraveite,neka ako nqkoi e imal bakterii v orinata da mi pi6e kak gi e lekuval.

# 1
  • Мнения: 356
А стерилна урина с посявка правена ли за потвърждение на резултата?Защото много често пробите се замърсяват и резултата е грешен.

# 2
  • Мнения: 1 062
Посещава се лекар и той ти назначава лечение Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7
az iskam da pitam dali mogat da navredqt na bebeto.

# 4
  • Мнения: 1 062
Нали не смяташ, че можем да предписваме лечения по интернет Simple Smile
След като си бременна, положението е още по отговорно - обърни се към лекар, за да не стане ситуацията сериозна.
Лека и безпроблемна бременност !

# 5
  • Мнения: 7
az 6te xodq na genekolog v 4etvartak,no dotogava ima 2 dni i zatova pitam,ako nqkoi prosto e imal problemi s tezi bakterii da mi spodeli.Mersi vse pak.

# 6
  • Мнения: 356
На мен ми откриха бактерии в обикновената урина.Веднага позвъних на моя док и той каза да пускам стерилна и ако резултата се потвърди,ще се лекуваме.Оказа се,че пробата е замърсена и посявката излезе чиста.Така,че обади се на гинеколога си ако не ти се чака до четвъртък.

# 7
  • Мнения: 7
naiema>moqt genekolog raboti samo vav vtornik i 4etvartak,poneje e ot plovdiv.Da ti kaja 4estno ne sa mi pravili sterilna,no ve4e pravq dvapati izsledvaniq za edna sedmicai ve4e sa se uveli4ili.Dok.mi kaza 4e 6te mi vzeme vlagali6ten sekret,za6toto se samnqva da ne bi da sa gabi4ki. newsm78

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 15:35 от RALI24

# 8
  • Мнения: 356
И моя гинеколог работи два пъти в седмицата,но винаги си вдига телефона,затова имах предвид да му звъннеш ако се притесняваш и да се консултираш.Два пъти в една и съща лаборатория ли изследва?Питам те защото често се случва да са им замърсени чашките.Не се притеснявай излишно.До четвъртък има малко време и док ще ти каже как ще процедирате.В коя седмица си?

# 9
  • Мнения: 1 062
Ако искаш пусни още една проба на урина, но в стерилно контейнерче.
Купи си от аптеката и я занеси от вкъщи.

# 10
  • Мнения: 7
 :preggo:amiiiii newsm78da ti kaja 4estno nemoga da si gi smqtam po sedmici,po mi e lesno po meseci.V 5 i polovina sam i 4akam s netarpenie beboka da ritne newsm32.Blagodarq vse pak za savetite

# 11
  • Мнения: 11
 :)zdr
ti v koi mesec si sega az skoro rodix i ako imash vuprosi mojesh da mi pishesh.
s kakvoto moga shte ti pomogna

Общи условия

Активация на акаунт