Киселинност и бременност

  • 2 891
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,момичета,днес си взех изследванията от микробилогията и там пише следното:преобладават лактобацили,4-5 leuco/поле,плоски епитателни клетки.,нормална бактериална среда,тест за кандида отрицателен. Генеколожката ми каза,че имам повишена киселинност във влагалището,която се засилва преди менструация,но не пречи на самото забременяване,но аз в нета съм чела,че повишената киселиннсот пречи,моля кажете вашето мнение и дали да търся и мнение на друг лекар,тъй като ние с приятеля ми от следващия месец,живот и здраве,мислим да почваме  с опитите за бебе.

# 1
  • Мнения: 674
Док.не ти ли даде лечение за левкоцитите Rolling Eyes Според мен първо ги излекувай и тогава почнете с бебе-правенето Wink

# 2
  • Мнения: 6
не,никакво лечение не даде,каза че няма никакъв проблем Sad

# 3
  • Мнения: 674
Хмммм много странно Rolling Eyes Аз не съм имала проблем,но съпруга ми имаше увеличен брой левкоцити и се лекува newsm78
Дано някой по компетентен се включи Peace

# 4
  • Мнения: 1 484
Потърси   друг  доктор  за  още  едно  мнение.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Може да посетиш друг лекар за собствено успокоение!

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 17:56 от irina_boneva

# 6
  • Мнения: 923
Мисля че всичко е нормално при теб
Успех в бебеправенето Peace

# 7
  • Мнения: 69
да и аз мисля ,че всичко е нормално

# 8
  • Мнения: 800
Откъде лекарят е разбрал за повишена киселинност? Лактобацилите са нормална флора, няма гъбички, левкоцитите незнам дали са в норма, но са 4-5 на зрителното поле. Ако са повишени, може да е сигнал за възпаление. Аз лекувах такива левкоцити с антибиотици, при което се сдобих с гъбички, а след противогъбичното лечение пак бях с повишени левкоцити. Точно по това време се оказах и бременна и лечението на левкоцитите беше прекратено. С други думи, тази микробиология ми се вижда нормална и едва ли нещо в нея е реална причина за забременяване.

Общи условия

Активация на акаунт