Забременяване след месечен цикъл

  • 40 755
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Сигурно въпросът ми ще ви се стори малко глупав, но искам да зная дали е възможно забременяване веднага след края на месечен цикъл, ако цикълът ви е редовен и от 28 дни. Правихме секс веднага след края на месечния ми цикъл и на втория ден започнах да повръщам и получих леко разстройство..Тъй като е рано още за тест, искам да попитам по опитните. Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 329
По принцип е много рядко вероятно да си бременна. Точно преди и точно след цикъла някои твърдят че е дори невъзможно, но както знаеш всяко правило си има изключения. Все пак аз мисля, че не си бременна Hug

# 2
  • Мнения: 9 973
дори и да си хванала,след 2 дни(така разбрах) няма как да имаш симптоми.Те се появяват най-рано след 1 седмица

# 3
  • София
  • Мнения: 12 550
По-скоро си пипнала някой вирус. Много малко вероятно е да си бременна.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 256
Два дни след секса е твърде рано за каквито и да било симптоми на бременност  Naughty

# 5
  • Мнения: 195
и аз не знам дали пък не си внушавам вече, но само при мириса на храна и на тъй любимото ми кафе, ми става зле, а по принцип от настинка никога не ми се е случвало..

# 6
  • Мнения: 2 013
дори и да си хванала,след 2 дни(така разбрах) няма как да имаш симптоми.Те се появяват най-рано след 1 седмица

И аз така мисля!Изчакай известно време.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 036
ДА - МОЖЕШ да забременееш непосредствено след цикъла! Аз съм нагледния пример за това  Peace Знам със сигурност кога забременях, защото въпросния месец правихме точно 2 пъти секс с мъжа ми  Blush Но! Прекалено рано е за каквито и да било симптоми... Моите симптоми се проявиха с пълна сила 3-4 дни преди цикъла ми (който разбира се, въобще не дойде)!

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
И аз съм нагледен пример - с Дияна. правихме секс два дена след цикъл и забременях. С Алекс не помня, само ориентировъчно. Симптоми имах, но доста по-късно от предполагаемото зачеване.
Но и аз мисля, че е рано за симптоми. Изчакай малко и направи тест. Мисля, че с кръвен може и по-рано да се определи дали има бременност.

# 9
  • Мнения: 302
Моят случей е такъв:Моят цикъл беше абсолютно точно на 28 дена.На мен ми дойде на 1 септември вървя ми до 5 а на 7 септември забременях. Зная със сигурност защото това ни беше първия опит и стана веднага.Но за повръщането не съм съгласна.Аз повръщах като луда цели 7 месеца ама по 20 пъти на ден.Но започнах да повръщам от 6гс.За 2 дни неможе да се предвижи сперматозоида и да оплоди яйцеклетката Че да почне да се отделя веществото от което се повръща.

# 10
  • Мнения: 805
И двата пъти съм забременяла точно първия ден след цикъл.
Няма начин да е в друг период защото не съм имала други контакти през тези месеци.
Евентуално може да е станало на другия ден самото оплождане.
Така че гаранция няма!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 185
Ако си бременна и го искаш - честито! Моят съвет е да не вземаш лекарства, да не пиеш алкохол за да се застраховаш, ако си бременна!

# 12
  • Мнения: 1 512
Вероятно е да си забременяла,но за симптоми все още е рано.

# 13
  • Мнения: 4 290
Разбира се, че е възможно. И аз забременях два дена след цикъл. Изобщо не смятам, че е малко вероятно, напротив, много е вероятно. Но при теб е рано за симптоми и оплакванията ти едва ли са от евентуална бременност.

# 14
  • София
  • Мнения: 280
Може да си направиш кръвен тест, за да си сигурна.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт