Коледни подаръци за госпожите в детската

  • 3 216
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Тъй като наближават и коледните тържества в детските градини та искам да питам вие как процедирате с подаръците за госпожите в детската.
Всеки родител сам ли подарява подарък или събирате пари за един общ от цялата група?
 А на лелите подарявате ли или само за госпожите? newsm78
И по колко пари е удачно да се отдели за това?

# 1
  • Мнения: 5 183
Не съм чувала да се подаряват Коледни подаръци  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 931
Само за 8-ми Март сме събирали пари за подарък, но за Коледа не.

# 3
  • Мнения: 3 246
при нас също не се събират пари за Коледен подарък за госпожите, нито зднам някоя майка да прави такъв, в крайна сметка това е по-скоро празник на който децата получават подаръце /е не че на големите не се правят, но в градините тържеството е детско/ иначе събираме пари за осми март

# 4
  • Мнения: 798
Миналата година купих малки коледни сувенирчета за госпожите и лелите. Мисля и тази така да постъпя.
Те се радват на вниманието и определено го заслужават  Peace

# 5
  • Мнения: 11 816
Аз също смятам да подготвя някакви торбички и за учителките, и за лелките!  Peace Сувенирче, свещ.. нещо такова.

# 6
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Ние също събираме пари само за осми март,за подарък на госпожите....

# 7
  • Мнения: 3 575
При нас никой не събира пари за подарък на госпожите, дори и за 8-ми март, въпреки че го заслужават.  Close

Миналата година бях подготвила подаръчета (козметични комплекти за по около 20-на лв), сега отново ще го направя.
Това е най-малкото, което мога да направя като благодарност за грижите към сина ми.

# 8
  • Мнения: 6 039
Плащам висока цена в детската градина и смятам, че ако трябва да има някакво възнаграждение за Коледа, следва да е от управителя /собственика/ на градината към персонала. Всичко встрани ми се струва подмазване.
Безкрайно съм доволна от отглеждането и грижите към детето ми, затова си плащам.

# 9
  • Мнения: 9 814
Миналата година купих малки коледни сувенирчета за госпожите и лелите. Мисля и тази така да постъпя.
Те се радват на вниманието и определено го заслужават  Peace

Мреси за идеята.
Точно се чудех какво да подаря на учителките.
Но все пак си задавам въпросът редно ли е?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 971
Имам намерение да подаря на учителките и на лелката някакъв сувенир и нещо за почерпка. Изключително доволна съм  (поне за сега) от грижите и отношението им към детето ми и искам да изразя благодарността си.

# 11
  • Мнения: 4 841
Благодарността ми към персонала е безкрайна, използвам всеки повод да им засвидетелствам огромното си уважение. Тъй като обаче става въпрос за хора - идеалисти, чужди на всякакъв комерс, подаръците обикновено са със сантиментална стойност. Изработваме ги заедно със сина ми - колажи, апликирани картички с мило послание... За тази година съм купила вазички, които той ще изрисува сам с боички за керамика.

# 12
  • Мнения: 249
Ние също не купуваме подаръци за Коледа, само за осми март. Сестра ми онзи ден ми каза, че те събират пари за подаръци. Изглежда както се разберат родителите.
Дали е редно, не знам, все пак е повече за децата, не за госпожите.

# 13
  • Мнения: 66
Плащам висока цена в детската градина и смятам, че ако трябва да има някакво възнаграждение за Коледа, следва да е от управителя /собственика/ на градината към персонала. Всичко встрани ми се струва подмазване.
Безкрайно съм доволна от отглеждането и грижите към детето ми, затова си плащам.

Да, съгласна съм с теб, но когато става дума за държавните градини си мисля, че няма да получат кой знае какво възнаграждение от директора.

Ние ще подарим коледен сувенир свещник с една красива свещ, все пак нека не само децата да се чувстват специално този ден.
Така им казваме едно "Благодаря"

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз досега винаги съм правила малки подаръци на учителките и лелките, независимо дали сме събирали пари зо общ подарък. Сега събрахме по 3 лв и ще им купят шал или нещо от сорта.
Миналата година им бях взела едни кутии - кафе и бонбони - вървяха си комплект, по-миналата година в панерче сложих диск с музика, няколко малки играчки за елха и коледни сладки, панерчето завързах с целофан и станаха много симпатични  Simple Smile
Сега още нищо не съм измислила, но има време.

Общи условия

Активация на акаунт