Мнение за д-р Заимов гр.Пловдив

  • 7 206
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,от известно време посещавам д-р Заимов в гр.Пловдив за проблем със забременяването,но не съм напълно сигурна че ми провежда най-подходящото лечение.Не знам дали да му се доверя напълно,защото вече минава година бе никакъв положителен резултат,времето тече и се чудя дали да не се насоча към друг специалист в тази област.Нямам възможност за пътуване до София и затова търся помощ в Пловдив.
Благодаря предварително за помощта!

# 1
  • Мнения: 158
Да ти кажа и аз го посещавах по същата причина, но и
при мен няма резултат.
Въпреки че, преди няколко месеца ми откри
полип на матката, който ми
оперира и съм много доволна,но
имай предвид, че той не е специалист по
стерилитет.
Така че, моят съвет е отиди при д-р. Даскалов
много е затрупан с работа, но мисля, че
ще си по-доволна.
Ако не друго поне ще ти даде списък
с подробни изследвания, които задължително
трябва да си направиш.
На мен д-р. Заимов ми правеше само
фоликуметрия и 6 хормона ми изследваше
и нищо.

# 2
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
аз също посещавах д-р Заимов - много възпитан и мил човек, но моето мнение е че има прекалено много пациентки и отделно работи в болници и не му достига физическата възможност да обърне внимание лично на всяка. Аз го посещавах около 3-4 месеца но той всеки път ме питаше коя бях, какви бяха моите проблеми и какво сме направили до сега .....
Решението ми да се преместя при друг дойде след като стигнахме до момент в който трябваше да ми се направи цветна снимка, но Заимов каза че никъде няма контрастно вещество и не може да ми я направи. Седях в кабинета втрещена и изумена защото все едно ми казаха - това е - дотук спираме
Отидох в софия и ми направиха снимката веднага с контрастно вещество закупено от кварталната аптека ... - не оспорвам знанията му - просто смятам че той не дава всичко от себе си
Това е моето мнение но има жени, които са много доволни от него - една от тях всъщност ми го препоръча, че благодарение на дрЗаимов е забременяла . Дано помогне и на теб но нищо не ти пречи същевременно да потърсиш и друго мнение - по възможност в София!!!
ПП - както и на Доли - основно Заимов ми правеше фоликументрия даже не стигнахме до изследване на хормони ...

# 3
  • Мнения: 158
Xlora, какво съвпадение,
аз имам една цветна снимка,която
той каза че за него не е направена
добре и трябва да направим нова,
но понеже нямало никъде
контрастно вещество ми написа
рецепта да си го намеря.
Е аз въобще не го търсих
просто отидох при
друг лекар “връзкар“ Laughing
който си имаше контрастно вещество.
Но пак повтарям той не е специалист по
стерилитет.
Работи в патологична бременност в Окръжна болница.
За мен е добър лекар само че не и за нашите проблеми.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Съгласна съм с написаното по-горе.Доктор Заимов е добър, но аз лично ти препоръчвам доктор Даскалов  за проблемно забременяване !

# 5
  • Мнения: 1
Аз съм мн доволна от д-р Заимов  Wink
.преди една седмица ми прави лапароскопия в  Торакс и съм мн доволна от грижите и вниманието му.И  мн скоро може да си имаме бебче  ylinfant.Даи боже на всички!  Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Мнения: 7
Аз пък мога да ви препоръчам д-р Николова тел0888586872

Общи условия

Активация на акаунт