Има ли някой, работещ в Сиенит

  • 5 252
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, предлагат ми работа в Сиенит Пловдив. Не знам нищо за тази фирма - добро ли е заплащането, плащат ли редовно, как е работната среда, колеги и т.н.. Ако някой има впечатления, моля да сподели Hug

# 1
  • Мнения: 231
Аз чух че имало големи съкращения при тях, иначе нямам наблюдения..
А работа в администрацията или в строителството?

# 2
В администрацията, изготвяне на оферти.

# 3
  • Мнения: 231
A заплащането какво е, наясно съм със работата в строителния бранш и ми е интересно отговаря ли тяхното заплащане на работата   Wink

# 4
Ами не знам какво ще е заплащането, ще разбера в края на седмицата, когато отида на място там. Аз затова исках да събера малко мнения предварително. И понеже не съм от Пловдив - някакви ориентировъчни средни заплати в строителния бранш бадминистрациятаб?

# 5
  • Мнения: 1 844
в сиенит няма съкращения,напротив,назначават нови хора.
за какъв тип оферти става дума?

# 6
  • Мнения: 214
Има един сайт, в който бивши и настоящи служители на дадена фирма пишат мненията си за нея. Написах Сиенит в търсачката и ето ти резултат - http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=1997
Успех Simple Smile

# 7
в сиенит няма съкращения,напротив,назначават нови хора.
за какъв тип оферти става дума?
Оферти за участие в търгове, по точно ценовата част на офертите.

# 8
  • Мнения: 1 844
без да съм категорична,смятам,че заплащането ще е 900-1100лв месечно.

# 9
Здравей. Имам познати, които работят там. И не са особено доволни. Бавят им заплатите, не плащат извънредните, както си му е редът... Арогантно отношение от ръководителите... Имало е дори случаи ръководители да фалшифицират подписа на служител при прекратяване на договор, за да го освободят по друг член, така, сякаш той е съгласен с това. Визирам "Форум" в Тракия, който е собственост на "Сиенит". Но щом от "Сиенит" си затварят очите и държат на управленска позиция бивша сервитьорка от кръчмите в Банско и безгласния ѝ любовник, който ѝ разхожда кучето, които с некадърността си съсипват добрата и перспективна иначе инвестиция, можеш и сам да си направиш съответните изводи...

# 10
за твое сведение работя от 6 м там и няма бивша сервитьорка от Банско,нито любовник на някой,условията са отлични за който иска да работи заплата на сервитьор стига до 1000 с бакшиша.....е само некъдарник може да даде погорното мнение

# 11
да съгласна съм,аз също работя там но в момента съм в майченсто,това са глупости няма сервитьорка от банско на никакво позиция а ти си доста злобен човек които не познава фирмата и служителите сладка лейди,или не си била допусната да работиш при нас и слава богу или имаш некъдърна приятелка която е уволнена Laughing

Общи условия

Активация на акаунт