Кога минахте от пластмасова лъжичка на метална?

  • 3 783
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички майки във форума имам въпрос към всички вас кога минахте от пластмасова лъжичка на метална? В момента сме на 11 месеца благодаря на всички предварително Grinning

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 19:18 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 919
аз още не съм я махнала, случвало се е да давам и с метална, но винаги внимавам да не му нараня венеца.

# 2
  • Мнения: 9 814
 newsm78 Ей този въпрос ме разби!
По-скоро при нас беше обратното.
От ядене с метална лъжица след време разреших да яде с пластмасова.

# 3
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз захраних с пластмасова,но установих че нито на мен ми е удобна,нито на нея и от около месец я храня с метална лъжичка.

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ползвам такава каквато хвана без значение дали и метална или пластмасова.

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ползвам такава каквато хвана без значение дали и метална или пластмасова.

И аз така  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 306
newsm78 Ей този въпрос ме разби!
По-скоро при нас беше обратното.
От ядене с метална лъжица след време разреших да яде с пластмасова.
и при нас така  Embarassed

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Още сме на пластмасови лъжички. Удобни са ми  Peace

# 8
  • Мнения: 2 131
Реално няма никакво значение. В началото пластмасовите /бебешките/ са по-удобни, защото като форма са съобразени със захранването - тоест, когато тепърва бебето се учи да яде от лъжица. А и, ако го тормозят венците, с металната лъжичка е по-вероятно да му бъде причинен дискомфорт.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 19:01 от villiana

# 9
  • Мнения: 4 433
почнахме с пластмасова и така щях да карам,но я забравихме в друго населено място и не купих нова..
минахме на метална от месец някъде.

# 10
  • Мнения: 2 090
Честно казано не помня newsm78,но иначе мнението ми е като на villiana:

Реално няма никакво значение. В началото пластмасовите /бебешките/ са по-удобни, защото като форма са съобразени със захранването - тоест, когато тепърва бебето да яде от лъжица. А и, ако го тормозят венците, с металната лъжичка е по-вероятно да му бъде причинен дискомфорт.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На 10м.
Тогава го записах на ДК, а пласмасовата лъжичка беше плитка и трудно ядеше супата с нея.

# 12
  • Мнения: 1 691
Захраних с пластмасова, но почти от самото начало започнах да давам и с метална. Пластмасовите му станаха "малки" още около 8-9 месец.
Никога не се е случвало да му нараня венците, макар че от 10-месечен яде и с обикновена метална виличка, а пърото зъбче му се показа на 1 г. 1 м.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Ползваме само пластмасови лъжички. С метална не се е хранила досега, но се е заигравала Simple Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Някъде около 6-7 месец.

Общи условия

Активация на акаунт