Може ли таткото да присъства..?

  • 4 864
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 291
Искам да попитам плаща ли се нещо за да може таткото да присъства по време на раждането.
Може ли някоя мама да сподели дали се е чувствала по-добре като той е бил до нея.
И още нещо..моля да не ме нападате, но..ако е секцио -не може да присъства нали?
Моя приятел е решил да присъства на 100%, ама ако е секцио-как ще стане.
Благодаря за мненията  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
И при двата вида раждане може да присъства и бащата,НО това зависи от политиката на болницата.Избирайте такава,в която това е практика.

# 2
  • Мнения: 1 291
Ще раждам в Щерев живот и здраве

# 3
  • Мнения: 4 433
Нашият татко не присъства,но доколкото знам се плаща.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Ами значи там ще трябва да попиташ.

# 5
  • Мнения: 9 814
Ще раждам в Щерев живот и здраве

В частните клиники може всичко.

# 6
  • Мнения: 9 431
Ако си плащаш всичко може Thinking

# 7
  • Мнения: 55
Ако е достатъчно смел може даже и при секцио да присъства в частните клиники подсигуряват реанимиращ екип и за таткото в случай че не издържи все пак.... Shocked

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Може Peace, трябва да попиташ колко ще ти струва там където си решила да раждаш Wink

# 9
  • Мнения: 1 919
плаща се и е при теб

# 10
  • Мнения: 111
В клиниката на д-р Щерев, може да присъства таткото, даже и да снима. Не се  плаща нищо допълнително. Моят мъж не искаше да присъства на раждането. Мъжът на жената, която ражда преди мен, присъстваше на раждането и е снимал. И двете раждахме със секцио.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
И още нещо..моля да не ме нападате, но..ако е секцио -не може да присъства нали?
Моя приятел е решил да присъства на 100%, ама ако е секцио-как ще стане.

Мъжът ми присъства точно на секцио. При това аз бях с пълна упойка, а той е стоял точно до краката ми, за да снима как се ражда синът ни. Никакъв проблем няма, стига мъжът ти да не припадне, защото няма кой да го свестява. Поне в Окръжна болница, където аз раждах ни разрешиха.

# 12
  • Мнения: 9 973
може,да

# 13
  • Мнения: 498
Защо не попиташ направо в болницата?

# 14
  • София
  • Мнения: 606
Аз раждах в Селена, Пловдив и нашият татко присъстваше... снима през цялото време и за това е много доволен, че е бил на секциото... само каза, че не е за човек със слаби нерви, защото като видиш как порят близък човек доста ти се покачва адреналина... трябва да е силен психически ...

Аз при моето раждане исках да присъства ако е секцио, за да гледа дали няма да има проблем... защото е друго да има свидетел... Но бях казала, че ако раждам нормално не съм склонна да ме гледа... това е моето мнение...

Общи условия

Активация на акаунт