Подаръцииии!?

  • 1 111
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Купихте ли вече подаръци за всички ?! Ако да, споделете! Simple Smile

Аз все още не съм, пазаруването предстои ! Бихте ли помогнали с идеи - подаръци за съпрузи, родители и деца!? santa2 Nature Snowman  madnoel

# 1
  • Мнения: 1 650
Подаръци ще има, за всички от сърце
за нова година, ще заколим ние ПРАСЕ !!!

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 958
За децата - играчки за най-малката, дрехи за каката..........На това се радва най-много.
За синът ми - ето това е предизвикателство.....като всеки мъж, трудно е да му се угоди......... Simple Smile

За съпруга - кожен портфейл или хубава мъжка чанта, парфюм.....

Идея е и качествена чанта за лаптоп, а защо не и марков куфар - ако пътува.

За роднини - скъп и хубав чадър, кожени ръкавици, козметика, рамки със снимки.........

# 4
  • Мнения: 1 180
Започнах да купувам, но не ги довърших - децата си избраха ферарита на лего - поръчах ги от тойтаун и от 1001 играчки, даже едното вчера пристигна. На свекитата - комплект високи сини чаши, комплект пластмасови кутии с капак и по един парфюм. На едно братовчедче - монополи. За моите деца още - бинго, две много интересни книжки за големия с разни опити и щуротийки, моливник и домино за малчо... Още доста неща ми останаха - днес ако успея, ще избирам за госпожите подаръци от Байти.

# 5
  • Мнения: 187
Един оригинален подарък съм избрала за свекито-дигитална фоторамка ключодържател(има ги в нета),свекър ми-винтоверка(сам си я пожела),на дядо-електронно судоку,на други познати-разни комплекти от Орифлейм,на брат ми-меко одеало................за милото-камера

за другите не съм решила още!

# 6
  • Мнения: 93
Интересни предложения, май и аз ще се ориентирам към практичните и полезни неща! Мила миналата год. подарих на свекърите ми хубави чадъри и хубав кожен портфейл и ръкавици на мъжа ми. Всички останаха много доволни! От тогава мъжът ми носи портфейл и му е много удобно, иначе всичко пъхаше в джобовете! Laughing
Тази год. той има нужда от хубава мъжка чанта, тип бизнес, а на свекърите се замислих и аз за куфар, те много пътуват,....  Thinking
За малката ще вземем чувалче за спане и играчка! За родителите ми още не зная! Thinking Peace

# 7
  • Мнения: 12
Спряла съм се на маркова чанта за лаптоп на Lowepro - страхотни са като качество, за роднините по чифт ръкавици с още нещо като сувенир или за кухнята, за мен дамска чанта  - дано успея да си взема от естествена кожа и козметика. Лошото е, че времето напредва, а не съм се организирала още да тръгна на shopping........ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт