http://www.sportsdirect.com/default.aspx

  • 55 219
  • 589
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!Искам да попитам за този сайт някой успя ли да направи поръчка.Знам че имаше тема доста одавна но никой повече не сподели Ще бъда много благодарна на отзовалите се.Вече 2 седмици се мъча но не ме прехвърля към плащането.Писах им 3 пъти но те казват че нямало проблем.Да ама Не!
http://www.sportsdirect.com/default.aspx

# 1
  • Мнения: 30
Никой ли не проя ви интерес да разбере какво става с този сайт нещата са страшно евтини и стават подараци за Вашите силни половинки.От Англия съм взимала от тези магазини и са си маркови и маратонките и якетата.Моля за съдействие   bouquet

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз не разбрах колко струва доставката.И този номер С7 на кой отговаря?
Ами токущо видях това BULGARIA £23.95 .......
Аз се връщам в Ибей Laughing

# 3
  • Мнения: 30
'iva51 изчисти си пощата не мога да ти пиша  bouquet

# 4
Zdraveite i za mnogo godini na vsi4ki i az imam sa6tiq problem i sam mnogo qdosan ne mi otvarq prozoreca za dani na kartata a napravo me othvarlq.Molq ako nqkoi znae za kakvo stava duma da pi6e

# 5
  • София
  • Мнения: 4 127
Обади им се по телефона и виж дали може да поръчаш така - да запазиш поръчката и да им издиктуваш данните на картата. Аз пробвах много отдавна да платя чрез сайта и се отказах да се занимавам с тях.

# 6
A viq pora4vali li ste po tela.I ako ste pora4vali za kolko vreme pristiga koleta i dovolni li ste ot stokata,ima li ograni4enie za koli4estava pri pora4ka.Mersi mnogo

# 7
Ima li izob6to nqkoi koito e porachval ot tozi sait ili tova e napalno nevazmojno.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 127
Вчера опитах, но не можах.

# 9
  • Мнения: 351
Аууу, тя доста солена излиза доставката. За двупосочен билет от 70-80 евро по-добре да се пазарува на място Mr. Green и без това има по-големи намаления в магазина

# 10
Ami az napravih zaiavka i vsi4ko mina nared. Izpratiha mi daje potvarjdenie na e- poshtata s nomera na pora4kata. Razbrah, 4e dostavkata e s DHL i sega o4akvam nomera na tovaritelnicata, za da moga da prosledia kade se namira pratkata vav vseki edin moment. Kato ia polu4a 6te pi6a pak.

# 11
  24 паунда ми се струва множко.Пробвай тук   http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/contact_us.php?languag … dukf7io1t4a4h83u3  знам че правят доставки на NEXT от UK.   

# 12
Ami az napravih zaiavka i vsi4ko mina nared. Izpratiha mi daje potvarjdenie na e- poshtata s nomera na pora4kata. Razbrah, 4e dostavkata e s DHL i sega o4akvam nomera na tovaritelnicata, za da moga da prosledia kade se namira pratkata vav vseki edin moment. Kato ia polu4a 6te pi6a pak.

Pi6i pls kogato polu4i6 pratkata ?
OT KADE RAZBRA 4E E S DHL?
DO DOMA6NIQ TI ADRES LI SI [ PORA4AL????

# 13
  • pomorie
  • Мнения: 848
и аз току що пуснах поръчка-от първия път.ще пиша като-ако дойде....

# 14
Иимам питане към тези които са поръчали. Дали знаят има ли мито на стоките от Англия и какъв тип карта използвате?

Общи условия

Активация на акаунт