Липса на цикъл, а тестът за бременност е отрицателен

  • 1 637
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
При все, че имам дете на почти 2 години напарво ме е срам да питам, но неизвестността ме побърква.
Имам син на 1,8г, който все още кърмя, вече вс епо-рядко, защото ходи на ясла, но все пак кърмя.
Преди да родя цикълът ми винаги е бил "променлив", което ще рече, че идваше на интервали между 20 до 40 дни, но идваше.  Въпреки това разбрах, че съм бременна чак средата на втория месец, първият месец от бременността ми имах цикъл, вярно не като друг път, а доста по-кратък и не така интензивен, но ми дойде, а се оказах бременна.
След като родих обаче, цикълът ми стана "като по часовник"-всяко първо число. След раждането, цикълът ми ми дойде едва на 11 месец.
Сега обаче ми закъснява. Ноември ми е дошъл на 6.11, за декември все още няма никой. Само дето с това кърмене не мога да разбера какво става. Вярно гърдите ме болят, но може и от кърменето да е. Вярно ми се спи и съм раздразнително, но може и от умора да е. Тестът излиза отрицателен, а не се чувствам комфортно. Освен това със съпругът ми се пазим, обаче 100% защита никога няма.

Та, въпросът ми е, колко дни след секса може да се отчете евентуална бременност, този ът си записвам всяка дата Simple Smile И в случай, че тестът греши, колко време след зачеването то може да бъде констатирано от ехограф.

Съжалявам, че звуча като ученичка на 15г, която за първи път прави секс и се чуди дали не е направила "белята", но наистина имам нужда от компетентно мнение. Поне да знам какво става. Иначе детенцето си е наше и брат му определено ще е най-щастливото дете на света ако Дядо Коледа ни зарадва с новина за бебе Simple Smile

# 1
  • Мнения: 116
Можете да си направите кръвен тест за б чхг. 20 дни след оплождането може да се
констатира с УЗ.

Общи условия

Активация на акаунт