търся самоучител по английски

  • 2 274
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Момичета и момчета, търся самоучител по английски. Че като си остана вкъщи да си пооправя знанията. По възможност ми трябва такъв, че да мога да си го разпечатам

# 1
  • Мнения: 1 712
Извинявам се на авторката за присламчването към темата,ама и мен ме интересува.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, в замунда като напишете english в търсачката излизат страшно много неща! Само че не мога да препоръчам нищо конкретно... Но разнообразието е голямо - има уроци и упражнения по бизнес английски, гледам качени са самоучителите на Релакса за различните нива. Предполагам ще си намерите нещичко  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 101
Ето ти самоучител на Релакса. Давам линк за начинаещи, защото не знам какво  нивото ти, но специално на Релакса има и Advanced.

# 4
  • Мнения: 161
А също можеш да пробваш и с това www.englishforeveryone.hit.bg доста добре са обяснени нещата  и иам упражнения заедно с отговорите успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте!
Темата вече е старичка, но виждам, че продължава да се чете. Аз преди време си взех един самоучител по английски на Рийдърс Дайджест и съм много доволна.

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 17:46 от svetik

# 6
  • София
  • Мнения: 673
Става дума за безплатен самоучител, иначе такива като твоя има доста, но ми трябваше електронна версия

# 7
  • Мнения: 9
И http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=123592&hit=1. Това е най-доброто което съм срещала. На мен ми беше полезно.

Общи условия

Активация на акаунт