Въпрос за водата през нощта?

  • 2 499
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 334
Здравейте!От около един месец на дъщеря ми се мъчат да и пробият два кътника и тя се буди доста често през нощта с мрънкане.Давам и вода и тя заспива пак.През деня по принцип пие около 300мл.вода а през нощта по 200мл.(тя от бебе си пие вода)Преди не се будеше въобще през нощта но от както и тръгнаха горните два зъба и сега кътниците е ад.По цяла нощт пие вода.Консултирах се с педито и каза че нямало проблем и че било добре че пие вода,но сега една майка ме посъветва да направя на дъщеря ми кръвни изследвания Thinking .Има ли и други майки на които децата им са пили по повечко вода и имало ли е някакъв проблем?

# 1
  • Мнения: 9 973
моето дете пие по 1.5л. вода за денонощие,не съм търсила проблеми  Wink
а между другото през ноща яде по 800гр. мляко.Нека яде,не ми пречи  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 253
Моята щерка пропи вода на 5м и досега изпива около1л на денонощие и още: 1 к мляко преди лягане само разбото, отделно през деня се пие сокове2-3 чаши, фанта, айран и още квото се сетиш и аз се питах дали всичко и е ок но след като баща и е същата жаба....... НО въпреки това на 1.5г я водих да и правят изследвания за захарен и безводен диабет!! Слава Богу всичко беше ок. За твое успокоение може да и пуснеш изследвания .

# 3
  • Мнения: 7 201
Чак пък изследвания... Rolling Eyes
И моят син  пие по много вода още от бебе. Peace Тогава също по 200мл.
В това няма нищо тревожно,напротив-водата е необходима за организма.

# 4
  • Мнения: 2 960
водата е важна за организма като цяло.Нека си пие колкото иска.

# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Малкият е същият - докато заспи изпива едно шише /300 мл./, през нощта още едно. Отделно и през деня му се събират сигурно още две шишета . Изобщо не съм си помисляла за никакви изследвания - като му се пие - да пие.

# 6
  • Мнения: 3 092
какъв проблем би могло да има детето .. мисля че това с изследванията е малко прекалено .
Нека си пие вода колкото  иска.
Моята пък като сучеше по 20 пъти  на нощ да не би да съм могла да и измеря милилитрите . Wink
Хич да не се втеляваш .

# 7
  • София
  • Мнения: 43 900
Няма проблем, просто "сукането" я успокоява....ако кърмиш - по-добре да даваш гърда.
В смисъл детето не се буди вода да пие нощем, а я болят венците и това  и влияе успокоително....

# 8
  • Мнения: 2 172
Моето дете пък пие МАКСИМУМ 50-60 мл вода за деня (през нощта не консумира нищо) и то не всеки ден.Бяга като дявол от тамян от тази вода,освен ако не е яла нещо,от което е ожадняла и то утолявамнето на жаждата се изчерпва с две-три глътки.Другите и течности са сутришната вода в попарата и 250 мл мляко вечер   Thinking Как така пият по толкова вода другите деца ,незнам  Tired

# 9
  • Мнения: 9 814
... Как така пият по толкова вода другите деца ,незнам  Tired

Както и възрастните. Има хора, които могат да изпият и по 6 литра вода за едно денонощие като например съпруга ми и други като мен, които пият по не повече от 500-600 мл.

# 10
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Моята дъщеря е на 4г, пие си още вода нощем-буди се и е жадна. Не е имала проблеми със здравето, предполагам визираш диабет свързан с повечкото пиене на вода?
освен това водата е жизнено важна и бих се притеснявала, ако не поема течности. Не виждам нищо притеснително, освен това предполагам че ви текат рутинните изследвания на кръв и лекарят, който ги е разчитал, щеше да те предупреди, ако има нещо притеснително-не се тревожи излишно  bouquet

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Сина ми пие по 5-6 шишета от 260мл вода на ден.
И за какво е това изследвате Thinking

# 12
  • Мнения: 5 183
И за какво е това изследвате Thinking

За Диабет.
Но според мен, без да съм специалист, детето просто си облекчава венците, пиейки вода (сучейки).

# 13
  • Мнения: 2 334
Благодаря на всички за отговорите Hug .Моята позната може би имаше в предвид именно за изследване за диабед,но мисля на този етап да не и правя никакви изследвания и ако пие по натам пак по много вода и без да и растят зъбките ще и направя едно изследване Аз също съм на мнение че по този начин си облекчава венеца и току що видях че е пробило едно ръбче на единия кътник Whistling

# 14
  • Мнения: 822
Ей, така като кажат нещо без да разбират  и те стряскат. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт