Инсеминация от раз - има ли такива?

  • 6 370
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте момичета! Брат ми и снаха ми бебеправят повече от 2г., но неуспешно за съжаление.На 30.11.08 на снахата правиха инсеминация в бившата "Тина Киркова".. мисля, че е "Света София" в момента, при д-р Вакрилов.Въпросът ми към вас е има ли такива с успешна първа инсеминация? Прочетох почти всичко във форума тук, но чесно казано се пообърках.. толкова много непознати за мен понятия и изследвания..извинете ме..Възможно ли е и има ли такива щастливки, при които да се е получило така желаното щастие след първа инсеминация?Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 4 589
За съжаление забременяване от инсеминация е с доста слаб % успеваемост. Плюс това е хубаво тези процедури да се правят от специалист в клиники по стерилитет, не мисля, че ТК е такава. Има доста информация за такива клиники във форума. А и преди да се прави каквото и да е, се правят някои задължителни изследвания.


Пожелавам успех на брат ти и снаха ти.

# 2
  • Мнения: 150
Има такива забременели от раз или от втори път!Първия път забременях така!Процента не е толкова малък зависи какви и къде са проблемите на двойката.Всичко е и до шанс и аз несъм съгласна с отрицателното мнение  на Николина за инсетата!Със всяка инсеминация шанса се увеличава стига лекарите да кажат ,че има шанс с инсе!Да не говорим че това е много по лека манипулация и щадяща от инвитро или икси!Първата бременност успях от раз сега чак от 6 път и то с един фуликул!Всичко е до късмет Grinning Hug

# 3
  • Мнения: 3 294
Колкото и да е нисък процента на успеваемост при инсеминациите все пак го има ,  нали ? Wink Така че с късмет и надежда защо да не се получи от първия път . Дано успеят брат ти и снаха ти и да не се предават .  Peace
Но съм съгласна  с Ники за клиниката , най-добре да се насочат към специализирана клиника по стерилитет  Peace

Общи условия

Активация на акаунт