Машинка за плитки- пускам и тук, дано има полза

  • 5 700
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 936
Имаше едно време такива, искам такова нещо за дъщеря ми за Коледа, че вече ми се изчерпаха идеите. Иначе преса имаме, рядко я ползваме, но има, сега искам нещо друго. Ако пък предложите нещо друго /вж. лентичките по- долу/, ще съм страшно благодарна.

Темата я има и в Нашия дом, но нека я пусна и тук, че Коледа наближава

# 1
  • Мнения: 1 284
в джъмбо имаше такава, миналата година  Peace

# 2
  • Мнения: 1 162
Аз не разбрах дали питаш къде продават или се интересуваш дали е подходящ подарък за твоите момичета. Ние имаме такава и смятам, че е хубава машинка. Лесно се работи с нея и даже мисля, че голямата ти дъщеря ще може да прави прически на сестра си(ако тя и разреши). Във всеки случай е много по-добро нещо от пресата , защото по никакъв начин не уврежда косата. Аз нашата съм я купувала от един магазин от типа на 1001 стоки, на преди поне 5-6 години.

# 3
  • Мнения: 17 936
Да, питам къде има такива. И на каква цена, ако сте виждали. Смятам че  е подходяща за каката, да се занимава, много и се отдава фризьорството, малката за жалост не търпи нищо на косата си.
А идеи приемам всякакви..., изчерпах се вече

# 4
  • Мнения: 1 272
Преди около месец имаше в Метро такива машинки за плитки. Бяха при детските играчки. Струваше около 30 лева. Дано има все още.

# 5
  • Мнения: 17 936
Lily, благодаря ще проверя

# 6
  • Мнения: 342
Имаме такава купена от магазин за левче.Струваше 3,50

# 7
  • Мнения: 17 936
Стига бе, 1,50 и прави ли плитки?

# 8
  • Мнения: 55
В магазините Марсел има. 40 лв. в комплект кукла и фиби.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
машинка на Братц заедно с мъниста върши ли ти работа?

# 10
  • Мнения: 17 936
Вършат да, пращай сайта или друго, каквото трябва

# 11
  • Мнения: 17 936
Chocha, писах ти лични преди малко, но чак сега видях, че е на Братц с мъниста, ако не те затруднявам пусни някоя снимка, сигурно повече ще и хареса, сърдечни благодарности още веднъж

# 12
  • Мнения: 1 272
Виждам, че си се ориентирала към Братц, но да ти споделя, че вчера бях в Техномаркет в ЦУМ и там имаше такава машинка на Беибилис за 42 лева Peace

# 13
  • Мнения: 706
и аз съм харесала тази на Братц,но  нека някой ,който я има-, да пише хубава ли е наистина и върши ли работа.
колкото до др.идеи -взела съм и МР3 пак на Братц.

# 14
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
къде има такива машинки на Братц и колко струват?

Общи условия

Активация на акаунт