хормонални изследвания

  • 618
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте бъдещи мами.Месец юли си направих изследвания на някой от хормоните заради поликистоза резултатите са LH 22.60mIU/ml;FSH 10.44 mIU/ml;testosteron 0.778Ng/ml(тези са между 3-4 ден на цикъла)и TSH 4.26 преди ми бяха изписали Диане 35 и след него много напълнях и окосмяването на лицето ми доста се увеличи.Отидох на друг лекар и той ми каза,че съм за лапароскопия посъветвах се и с друг лекар и той ми каза пък,че не съм за операция защото кистата не била една а към стотина малки(и цикъла ми е страшно нередовен преди ми идваше през 10 дена а сега изведнъж го няма по40-50 а може и повече дни).Интересува ме тези хормони в норма ли са искам да забременея а всички ми казват,че с тия кисти няма как да стане

# 1
  • Мнения: 284
Изследвала ли си пролактин?А овулация имаш ли?
Моят цикъл също не беше редовен и се оказа че е от висок пролактин.
Посаветвай се с друг лекар
Успех  bouquet












# 2
  • Мнения: 89
не съм изследвала друго не знам  дали имам овулация лекарите ми казват,че нямам щом цикъла ми идвал през 10-15 дена

# 3
Здравей danito_77, не си посочила референтните стойности на изследванията и е трудно да се каже дали са в норама или не, т.к. всяка лаборатория има различни мерни еденици и реф. с-ти.
Моя съвет е да си намериш добър специалист и да се консултираш с него. Чувала съм, че кисти могат да се оправят и само с лекарста, затова не бързай с каквито и да било операци.

Общи условия

Активация на акаунт