първата чаша на бебето

  • 577
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
каква беше първата чашка, която ползвахте за бебето

# 1
  • Мнения: 678
първата чаша й е най обикновенна - стъклена  Peace
като пеиеше от неразливащите чаши какви ли не съм й купувала - NUBY най издържаха
Но след като започна да си пие от истинска чаша ( 1г 10 м ) - предложих й една от моите комплекти ( стига толкова изгъзици )

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Първо взех неразливащата на авент,обаче нито й хареса да пие от накрайника,нито на мен ми беше удобна,ужасно много течеше!За тези пари чашата изобщо не си заслужава!После карахме известно време пак на биберон и за първия РД й подариха спортно шише със сламка,хареса й и пи от него много дълго време.Паралелно с него си пиеше и от обикновени чаши и шишета от мин. вода.

# 3
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Изобщо не искаше да пие от тези не разливащи се чаши/сменихме три вида, Авент, Дисни и третата не я помня вече/.Пропи вода на 11 месеца от шише за минерална вода, тези дето се водят спорт.Сега за през нощта си има едно със сламка, а иначе си пие от нормални шишета и чаши.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Изобщо не искаше да пие от тези не разливащи се чаши/сменихме три вида, Авент, Дисни и третата не я помня вече/.Пропи вода на 11 месеца от шише за минерална вода, тези дето се водят спорт.Сега за през нощта си има едно със сламка, а иначе си пие от нормални шишета и чаши.
Мислех си , че само моето дете не харесва тези неразливащи се чаши. Имаме поне 10 различни и от нито една не иска да пие  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт