Всичко по 10 на кастинг съм

  • 1 312
  • 9
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 4 985
 Ха добър вечер!
Хрумна ми да споделя, пък и акъл да поискам.
Става въпрос за следното, ако изобщо успея да го предам по комичния (и всъщност абсурден) начин по който се случват нещата.

Първото и най основното - аз тази игра не съм я гледала.Ама нито веднъж не съм.

Та звъни ми в понеделник телефона.Една моя си дуржка, хлапе, което много обичам.Хлапе хлапе, на 24 - 5.Има син на 5 годинки.Не е от София.
Та звъни ми тя и ми казва:
' абе обадих се регистрирах се в една игра, и там понеже трябва да се посочи втори човек, посочих тебе.Ама те сега ми се обадиха че са ни одобрили, и в събота сме на кастинг"
 Shocked Shocked Shocked аз така.
ама как така, чакай моля ти се, дай ми инфо, ама на работа съм.......

А аз наистина съм на работа в събота, но и има начин да се размине работата, зависима съм от други хора, както и да е.
Но сега като гледам наистина може да се размине работата, та ако е писано май ще отидем.
лошото е че не знам за какво става дума.Питах наляво надясно, разбира се, описват ми я играта.Ама моята роля в цялата работа къде е.пък и да отида без нито веднъж да съм гледала.

Мъжа ми вика "Иди бе жена, може за едни гуми да изкараш" Mr. Green

Та някой знае ли как минават тези кастниги. Девойката пристига утре, та в общи линии ще разчитаме в движение да се случват нещата - ако е писано!!!
Но ако е пък много хипер мега ултра яко, да настоявам пред шефа да ме освободи, а?

Абе изобщо вие как бихте подходили!!!

# 1
  • Мнения: 49
Гледах един-два пъти и голяма излъгация ми се стори играта. Помня само един въпрос "Колко българи си мислят, че могат да свирят на музикален инструмент?"  Whistling А имаше и доста по-странни. Налучкваш разни проценти, после гледаш какви са ги измислили... не разбрах какво се печели от цялата работа. Иначе не е лошо да идеш, малко развлечение, ще разказваш после, пък може и да забогаееш   Grinning

# 2
  • Мнения: 31
Аз съм го гледала и на втория човек работата му е да помага и да дава съвет на участника!Примерно като ий зададът въпроса и тя посочи отговор теб ще те попитат за съвет дали според теб трябва да остави този отговор или да го промени!Общо взето това е!Успех ви пожелавам в шоуто! Grinning

# 3
  • Мнения: 654
Браво на теб. Hug
Отиди , виж , пък ако спечелите нещо ще е бонус.
Ако ти се стори тъпо винаги може да се откажеш.
Успех.  bouquet

# 4
  • Мнения: 437
Привет Simple Smile
Кастинга е елементарен, какво се плашиш Simple Smile Отиваш на посочения адрес, където освен теб ще има още N-найсет души. Първо попълваш едни въпросници, които са около 10 страници (има ги в пълен формат на сайта на шоуто), след което отиваш да си поговориш приятелски с някой от екипа, а в същото време друг те снима с камера. Идеята е да те преслушат как говориш, притесняваш ли се, или не, как се държиш пред камера и т.н.
И това е цялата философия. Ако преценят, че си ОК - не след дълго ще ти се обадят и ше те поканят да участваш - директно снимки.
Идеята на "съветника" е да е някой близък на участника, който също се държи адекватно пред камера - той е по-скоро морална подкрепа на играча и чат-пат може реално да помогне със съвет по време на играта.
Have fun Simple Smile

Всъщност играта е забавна и определено те кара да си размърдаш мозъка. Гледай някое и друго издание - има какво да се види Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Освен всичко останало, ако четеш новините в Интернет или гледаш вечер по телевизиите можеш да имаш солидната доза късмет половината въпроси да ги знаеш.
В последното предаване мацката, която играеше явно не беше гледала новини или чела такива, защото изследването за Бойко Борисов изтече още преди две седмици. Иначе въпросът беше "Колко процента от българите смятат, че Бойко Борисов трябва да бъде канонизиран?". Отговорът: 4 процента
Е, ако беше гледала щеше да спечели 500 000 лева. Та в този дух - отивай смело!

# 6
  • Мнения: 437
nana, изследването може да стана публично достояние преди две седмици, но тези предавания се снимат с доста аванс... тоест - доста преди тези данни да се пуснат в публичното пространство Wink
А новини чета.. и гледам.. доста Wink

# 7
  • Мнения: 0
кажи , моля те , проведе ли се въпросния кастинг????
Питам, понеже и на мен се обадиха да се явя, а ден по-късно пуснаха смс, че кастинга се отменя......

# 8
  • софия
  • Мнения: 4 985
кажи , моля те , проведе ли се въпросния кастинг????
Питам, понеже и на мен се обадиха да се явя, а ден по-късно пуснаха смс, че кастинга се отменя......
и при нас се получи същото.Добре че девойката не беше хванала вече автобуса за София.В понеделник и се обаждат за кастинг, в петък и се обаждат че се отменя за другата събота, буквално 2 часа преди автобуса и!

# 9
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes #Cussing out на мен не ми казаха за кога се отменя ????......казаха , че подробности не знаят и...сега да се регистрирам ли отново или да забравя.......

Общи условия

Активация на акаунт