Бургазлийки,бихте ли ми казали...

  • 673
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Къде в Бургас,продават бижута на  D&G,Armani,Cavalli...  Thinking????????

# 1
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
D&G-само часовници и по някоя и друга джунджурия,ама силно казано бижута има в Трията на първия етаж,от входа веднага в ляво
на Cavalli бижута има в един малък бутик залепен за Първа Инвестиционна на Александровска,горе-долу срещу Мак Даналдс... Peace

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря много,че се отзова  Hug.Ще отида  да видя за какво става въпрос там.

# 3
  • Мнения: 738
Също в Трията на втория етаж, в Галдини също на Богориди...

# 4
  • Мнения: 2
Преди по Богориди имаше едно магазинче продаваха такива нещица,но мисля,че го затвориха  Thinkingна един ъгъл се падаше точно.Ти за кой Галдини говориш,каде се намира по Богориди?Жалко,че нямам път до Варна скоро  Tired,там знам къде има ама на...

# 5
  • Мнения: 2 388
Преди по Богориди имаше едно магазинче продаваха такива нещица,но мисля,че го затвориха  Thinkingна един ъгъл се падаше точно.Ти за кой Галдини говориш,каде се намира по Богориди?

Точно на ъгъл се пада. Simple Smile От едната страна е в посока уличката катмите и Адикт.

# 6
  • Мнения: 2
Този магазин не го ли затвориха  Tired? Защото ако не са  Hug.Със сигурност си е там и си работи,така ли?Не помня точно кога ходих до там за нещо и беше празен,сякаш се изнасят.Дано да греша.Вие скоро минавали ли сте покрай него? newsm78

# 7
  • Мнения: 2 388
Този магазин не го ли затвориха  Tired? Защото ако не са  Hug.Със сигурност си е там и си работи,така ли?Не помня точно кога ходих до там за нещо и беше празен,сякаш се изнасят.Дано да греша.Вие скоро минавали ли сте покрай него? newsm78

Днес минах и ми се струва, че си беше там. Ама сега ме караш да се замисля. Blush
Една позната го държи. Така че, ако е закрит или преместен ще я питам къде точно. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2
Страхотно,благодаря.Много ми се иска да го открия защото там съм виждала прекрасни неща  Hug

# 9
  • Мнения: 788
Tам си е магазина, по едно време май беше в ремонт newsm78 ама май отдавна беше.

# 10
  • Мнения: 2
А-а-а,чудесно  Party

Общи условия

Активация на акаунт