първата чаша на бебето

  • 9 312
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Каква беше първата чаша, която използвахте за бебето -от кой месец, производител, цена

# 1
  • Мнения: 5 940
На Nuby със силиконов накрайник. От десетия месец, мисля. Не си спомням цената.

# 2
  • Мнения: 4 433
На чико след 10 месеца,цена не помня.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
На Авент.
Първо пробвах с твърдия накрайник, защото Иво вече беше уж на възраст за него, но не стана. Взех мекия и той лесно свикна с него.

Ако ползваш шишета на Авент, може да си вземеш само накрайник, само дръжките-продават се отделно (поне преди се продаваха.....) и да ги сложиш на шишето, което имаш.

# 4
  • Мнения: 129
Аз и дадох от чашка на 6 месеца, като и помагах ,разбира се. Нашите ни ги донесаха от Русия с мек накрайник . Peace

# 5
  • Мнения: 11
Благодаря Ви за бързите отговори.

# 6
  • Мнения: 27 524
За бебето чаша не съм ползвала. Бебетата са с биберон. Моят не прие тези с накрайник, а и те наистина са супер неудобни и непрактични (според мен). Иначе - никаква специална  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 993
Имаме чашата на Nuby с мек силиконов накрайник. Ето тази е чашата: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=264
Комплекта, който аз купих, се продава с биберон и накрайник тип сламка и капачки за всичките накрайници. Струваше около 15 лв мисля. Ползваме го от около месец, с променлив ефект за сега.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Nuby, нетечаща със силиконов накрайник.



Много съм доволна, пропи от нея веднага, преди почти месец. Не се дави. Преди това предлагах на AVENT, но не се харесаха нещо, а и на мен не ми допадат така, както Nuby.
Каката също беше с Nuby, но друг модел и на 9м. вече пиеше всичко от чаша.
Добри са също на Chicco, но трудно се намират.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Първо пробвах с Авент,но не допадна нито на нея,нито на мен (ужасно течеше).После пропи от шише със силиконова сламка,което ползвахме доскоро.

# 10
  • Мнения: 4 335
Взех Авент с мек накрайник,но все още не иска да пие от нея.
Може би трябва да пробвам друга марка,може за това да я отказва,ако не я харесва Thinking

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз имам на Nubi със силиконов накрайник и много ги харесвам защото са неразливащи се. Но още не могат да свикнат с тях. Явно им е рано.

# 12
  • Мнения: 9 973
пие със сламка,с накрайник не иска

# 13
  • Мнения: 75
Преди 2 дни купих на NUK-12 лв. с твърд накрайник(до сега не знаех ,че има и с друг) Embarassed ,но момченцето ми е на 8 месеца и сигурно му е рано,защото си чеше венците с нея,но не и да пие.А сега като чета тук,си мисля,че може и от накрайника да е.Ще опитвам пак,но ако трябвя ще купя ново.

# 14
  • BG
  • Мнения: 1 900
Взех на нук с мек накрайник,но още нямам наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт