Изследвания?

  • 565
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравейте, дъщеря ми беше с Т 2 дни 38,5 след което Т спадна. Остана много сериозна влажна кашлица и хрема. От вчера и аз съм с болки в гърлото и си чувствам трахеята все едно гори  Shocked . Притеснявам се да не е някаква бактерия и да причини усложнения при малката ( на година и 1 месец е) . Утре имаме час при лекар, но тъй като тук симптома кашлица изобщо не го взимат под внимание (нормално било  Shocked ) , се опасявам, че ще ме отпратят по живо по здраво в къщи и посещението няма да има нужния ефект. Та искам с вас една малка консултация да направя (ще трябва явно да си прося изследвания). Ако евентуалната бактерия е слязла надолу, може ли с изследване от секрет на гърлото да се разбере дали има бактерия по надолу. Много съм притеснена, моля ви дайте съвет какви изследвания да и бъдат направени, за да съм на 100% сигурна, че няма да има усложнения от този вирус или каквото и да е било там. Благодаря предварително   bouquet

ПП:Пускам темата и тук тъй като в подходящия раздел не получих нито един отговор. Надявам се тук да получа повече  Peace

# 1
  • Мнения: 822
Според мен секрет от гърлото и нослето.Сигурно ще и преслуша гърдичките.Ако нещо ти се прави педито на отворено ти си настоявай за изследванията.

# 2
Ако си сигурна, че е вирус и дай остцилококцинум на гладно , та дори и настинка да е,  все пак питай лекар , аз не съм такава и да не те подведа нещо , все пак ти си познаваш детето. Flutter

# 3
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте аз съм лаборантка и ти препоръчвам една кръвна картина и ДКК.А ако се съмняваш за бактерии в гърлото поискай си направление за гърлен секрет. Hug

Общи условия

Активация на акаунт