Steve Madden

  • 5 112
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
И така, вчера прибирайки се от работа минах по Солунска и видях новооткрит магазин за чепици. Този на Стив Маден. Понеже от доста време съблюдавам сайта на Стив Маден и обувките, пуснати в ибея с тази марка, но все не се навивам да си взема, въпроса ми е какво мислите за качеството на обувките и знаете ли как вървят цените в нашенския магазин? Безкрайно надути ли са?
Иначе за самите обувки се твърди, че като се пусне един модел, той се произвежда само месец и после се спира, един вид за запазване на някаква уникалност. Иначе имат интересни модели, особено на боти и ботуши.
ПС: Забравих да кажа, че имам един чифт такива обувки, но ги спечелих за 10 долара миналата година на търг и затова питам за реалните цени. Цък за моите чепици

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 12:50 от Heltah

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Твоите чепици ме накараха да се включа (не съм виновна аз Laughing).
Къде точно се намира магазина на "Солунска"? Ще ида да проверя цените.  Laughing

# 2
  • Мнения: 101
Май на Солунска и Борис, точно на ъгъла. Има някакви плакати - обувки от 80 до 250 лева или нещо такова.  bouquet

# 3
  • Мнения: 451
Имам някои техни обувки, не са от най-качествените и издръжливите, а и не са особено удобни.Ако ги хванеш с намаление - да, иначе за пълната им цена ще намериш обувки и на по-добри марки.

# 4
  • Мнения: 2 674
Steve Madden е майстор на  нашумелите обувки-всички скъпарски модели ,дето излезнат на пазара,Стивчо ги копира и ги продава на нормални цени(нямам представа какъв е ценовия диапазон за България-така,че може и доста смело да съм се изказала,за което ме простете Mr. Green)
 Обувките му се отличават с приличен и хитов външен вид,но като качество не струват.Не са удобни-вътрешният хастар е от изкуствена кожа и лично мен много ме убиват.

А горните ботушки бяха страшен хит преди няколко години тука.Дженифър Лопез се беше появила с такива в някакъв клип-продаваха ги във всички цветове на дъгата.Модата им отмина бързо.Можеше да си намериш дори и за пет долара. Mr. Green,което си е добра покупка.

Намерих му сайта,любувайте се на цени и обувки.

http://www.stevemadden.com/category.aspx?id=127

# 5
  • Мнения: 101
Специално за горните ботушки знам, че са демоде вече. Но когато аз ги видях за първи път в един клип на Бионсе през 2003-та, та чак досега - тук в България не открих такива. Ама модела си продължава да кефи. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт