Защо напълнях толкова...

  • 9 732
  • 32
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Какви грешки в храненето по време на бременност сте допускали,за които си давате сметка? Има ли неща, които бихте избегнали, ако сега ви "повтори"? Знаете ли защо сте напълняли толкова (ако е така, де), докато сте били бременни? Иска ми се да не качвам много с  второ бебе.
Ето и моите наблюдения. Аз от години се храня само на обяд и така се чувствам добре. Докато бях бременна, пак се хранех така, като вечер пиех прясно мляко, а сутрин ядях плодове. Чувствах се чудесно, не бях пълна, имах много лека бременност и родих едро и здраво дете. Но качих 16 кила, което си е множко. Това се дължеше на празничните ми отпускания.  Коледа, Нова година, рожден ден, весел повод - и моя милост си хапваше здравата. Само, че преди когато се хапвах така, след няколко дена излишнато си заминаваше. А сега всичко отиваше в спестовната касичка.  В крайна сметка бях една богата жена... на тлъстинки. Embarassed

# 1
  • Мнения: 6 155
Напълнях /25кг./, защото си хапвах здраво - пастички, тортички, майонеза и  др. такива неща. Пък беше и зима ...Sunglasses Важното е, че сега вече ги няма килцата /въпреки, че не съм многодетна майка... Whistling/  newsm44 newsm68 newsm44

# 2
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Хе-хе 16 кг били много.
Аз качих 20 и родих в началото на 9 месец.
Сега съм на килата преди да забременея, искам да махна още 5 Mr. Green
Ще ограничавам хляба, банички, тортички, пици, сладолед, които преди нагъвах ежедневно.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Az sega vlizam v 6 mesec is ym sigurno 7,8kila otgore:)))
Moje bi trqbva da se ograni4avam,za da ne ka4a o6te tolkova,no taka sym mu otpusnala kraq 4e kakvoto mi se priqde ,vednaga si ugajdam:)Торти4ки,пасти4ки..всичко:)
Ама преди да забременя бях на режим и диети и сега му отпуснах края:)така и така ще се качва,поне да ми е вкусно;)

# 4
  • Мнения: 6 472
До тук съм 9-10 отгоре, като 6 -7 от тях качих до 5 месец. Причината е че повръщах невероятно много - включваха ме непрекъснато на системи с глюкоза, а аз отделно набивах яко шоколад. Това е единствената храна, с която нямах повторна среща след 20 минути Confused Сега съм си направила хранителен режим и се старая до одържам положението Grinning Да видим до кога де - днес пак смотах един сладолед, а вчера се отнесох с едно парче сладкиш Embarassed

# 5
  • Мнения: 172
Аууу,ама как си ядях само.От всичко каквото видя-8 1/2 месеца рахътлък от диета без да ме гризе съвеста.Ама сега двойно ме яде Laughing и си мисля че следващия път /живот и здраве/ няма да гъча толкова тестени и сладкиши.Ама нищо не обещавам де Embarassed.

# 6
  • Мнения: 2 489
Аз качих 25кг. И знам защо.
Защото през живота си не съм имала такъв апетит. Ядях като слон.
Подпухнах като бухтичка. Сега си гледам снимките и не искам да си спомням - накрая щях да се пукна просто. На ден пиех по 5 лт. вода, но много задържах.

Аз само в петия месец качих 5 кг.

При следваща бременност няма да се освинвам така  Naughty

Но сега вече съм си ОК!!!  bowuu

# 7
  • Мнения: 6 155
На ден пиех по 5 лт. вода, но много задържах.


Ауууу, и аз пиех по 6-7л. вода на ден  ooooh! ooooh! ooooh! Направо като водоноска  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 777
Аз не напълнях - само 7 кг, 8 оставих в болницата.
Ядях изключително много плодове и зеленчуци, които ми пълнеха стомаха и нямаше място за други неща.
Винаги когато ми се доядеше хапвах плод, ако ми се ядеше сладко хапвах мед.
До 6 тия месец, почти не качих и килограм.
Като излязох от родилното бях по слаба от преди. И да не повярва човек бебо се роди 4 кг. Shocked

# 9
  • Мнения: 7 186
На ден пиех по 5 лт. вода, но много задържах.
Ауууу, и аз пиех по 6-7л. вода на ден  ooooh! ooooh! ooooh! Направо като водоноска  Mr. Green
Малеее, сериозно ли? Тва 6- 7 литра много нещо бе...newsm09  Аз едвам изпивам по 1.5- 2 литра вода в жегата.  Crazy

# 10
  • Мнения: 6 155
Съвсем сериозно  Tired И то през зимата...  Crazy

# 11
  • Мнения: 3 861
ами аз ядях като разпрана  Embarassedстази разлика, че като забременях и започна да ми се лепи #Cussing out. Качих 25 кила, които почти съм свалила с много зор...
При второто Определено няма да ям толкова много...

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Напълнях след раждането. Със самата бременност качих само 10 кг и бях в супер форма, само отпред се виждаше корем, отзад не можеше да се познае, че чакам бебе. В болницата свалих 6,5 кв (3, 250 беше бебето от тях, де).
Като се прибрах вкъщи, хем нямах апетит, като рекох "Дай!" (уж за да има кърма...куха кратуна)... няма начин да яде човек по 5-6 пъти основно на ден и помежду 'прехапки' и да няма ефект... На 40-сето на детето от раждането бях вече първокласна свинкя - обратно качих свалените 6,5 + още 1-2, ама вече нямах бебе в корема... на гъзо и на бедрата. В лицето една се бях поправила, не ви е работа.
Следващия път ще знам.

# 13
  • Мнения: 306
Напълнях след раждането. Със самата бременност качих само 10 кг и бях в супер форма, само отпред се виждаше корем, отзад не можеше да се познае, че чакам бебе. В болницата свалих 6,5 кв (3, 250 беше бебето от тях, де).
Като се прибрах вкъщи, хем нямах апетит, като рекох "Дай!" (уж за да има кърма...куха кратуна)... няма начин да яде човек по 5-6 пъти основно на ден и помежду 'прехапки' и да няма ефект... На 40-сето на детето от раждането бях вече първокласна свинкя - обратно качих свалените 6,5 + още 1-2, ама вече нямах бебе в корема... на гъзо и на бедрата. В лицето една се бях поправила, не ви е работа.
Следващия път ще знам.

Това все едно аз съм го писала Embarassed

# 14
  • Мнения: 289
Напълнях след раждането. Със самата бременност качих само 10 кг и бях в супер форма, само отпред се виждаше корем, отзад не можеше да се познае, че чакам бебе. В болницата свалих 6,5 кв (3, 250 беше бебето от тях, де).
Като се прибрах вкъщи, хем нямах апетит, като рекох "Дай!" (уж за да има кърма...куха кратуна)... няма начин да яде човек по 5-6 пъти основно на ден и помежду 'прехапки' и да няма ефект... На 40-сето на детето от раждането бях вече първокласна свинкя - обратно качих свалените 6,5 + още 1-2, ама вече нямах бебе в корема... на гъзо и на бедрата. В лицето една се бях поправила, не ви е работа.
Следващия път ще знам.

Това все едно аз съм го писала Embarassed
И аз, и аз...
След като родих, дори си носих в къщи едни къси панталони от 7ми клас, но за малко....

Общи условия

Активация на акаунт