Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 17

  • 13 138
  • 290
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Старите ни теми:
1. Дългокърмещи майки - да пообщуваме
2. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 2
3. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 3
4. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 4
5. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 5
6. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 6
7. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 7
8. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 8
9. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 9
10. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 10
11. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 11
12. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 12
13. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 13
14. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 14
15. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 15
16. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 16

Добре дошли в новата тема!   Hug

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 14:29 от benitta

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Benitta, благодаря за новата темичка. В тази ще съм по-дейна в писането, не само в четенето.  Simple Smile
П.С. май се пада тема част 17, не част 16.

# 2
  • Мнения: 8 242
Уф.. аз се вкиснах от една тема и да се оплча..
Опитват се да убедят народа, че коластрата на 100 новозенландски крави е най-доброто за едно дете  Rolling Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354281.0

 Crossing Arms

Или аз нещо не разбирам, или  Confused
Интересно ми е - вие бихте ли давали такова чудо..

# 3
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Опитват се да убедят народа, че коластрата на 100 новозенландски крави е най-доброто за едно дете  Rolling Eyes

 hahaha
Ти пък що се вкисваш от такива неща, аз по-скоро бих се заяла, саркастично... Забавлявай се с човешката... и аз не знам какво... Mr. Green

Да, ефект ще има за ония, дето вярват. За мен това е шарлатанщина, ама аз съм си малко... такава. Twisted Evil

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 14:58 от Мяуче

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Home raider, благодяра за редакцията  Blush Поправих заглавието  Peace

Духи, мисля, че докато се кърмим няма смисъл от това  newsm78
Иначе моята джипка ми го беше изписала на мен това чудо докато бях бременна, че нещо бях грипясала. Но за ефекта... ако педположим, че има някакъв имуностимулиращ ефект... то не може да се каже, че ще работи на 100%. Реално и нашите много кърмени дребоси трябва да са желязо, ама моето диване на всеки вирус се закача. Но да чукана на дърво... нищо друго сериозно. И може би тук е ролята на кърмата  Rolling Eyes Поне така обяснявам на бабите  Mr. Green
Та вероятно тази коластра ще има някакъв ефект ама знам ли колко майки, кърмещи по две седмици, че решат, че няма нужда да се хабят  Mr. Green

# 5
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Уф.. аз се вкиснах от една тема и да се оплча..
Опитват се да убедят народа, че коластрата на 100 новозенландски крави е най-доброто за едно дете  Rolling Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354281.0

 Crossing Arms

Или аз нещо не разбирам, или  Confused
Интересно ми е - вие бихте ли давали такова чудо..


е тшва е супер, ще си гледаме теленца

# 6
  • София
  • Мнения: 6 628
Marisasav, да се върна към старата тема  - за Диди Димова, изявленията й /не само, но основно за кърменето/ така ме вбесяват, че приятелката ми вече само се смее и не ми разказва на какво ги учи, за да не се ядосвам. В същото време познавам 2 майки, завършили нейния курс за бъдещи майки, едната кърми 2 месеца, другата "дълго" - 5 месеца. Но и там май повечето майки, които посещават курса, отиват с идеята - "Абе, много искам дете, много ще си го обичам, ама ако може, да не ми нарушава много ежедневието, като се роди, и да мога да го оставям на баби/бавачки". Така че, гърнето си намира похлупака. Единици са тези като нашите 2 приятелки, които не са на това мнение и търсят информация и от другаде.

Относно коластрата - не, не бих давала на този етап, нали си я кърмя. Май и след това не бих давала, не мисля, че има смисъл от имуностимуланти и др. подобни, при добър режим на хранене и активност навън не би трябвало да има нужда от такива илачи.

# 7
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
benitta, да те допълня само мъничко: нормално е, а е и хубаво, бебешоците да "закачат" по някой друг бацил, те така изграждат имунитета си. С кърмата пък им доставяме сумати антитела и така ги подпомагаме в борбата. Party Питайте yanast! Wink

Единици са тези като нашите 2 приятелки, които не са на това мнение и търсят информация и от другаде.
Ееее, не, не мисля, че са единици. Около мен са само такива. Дай, Боже, всекиму! Grinning

# 8
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Духи,жената ти е казала,че коластрата е за деца над 1 година бе,не за кърмачета. hahaha
Между другото във въпросния форум не съм влизала скоро и то точно защото ме трови страшно много.Само прехранени бебета и претоварени стомаси има. Laughing

# 9
  • Мнения: 8 242
Духи,жената ти е казала,че коластрата е за деца над 1 година бе,не за кърмачета. hahaha


Ми да де! Затова се дразня Simple Smile
Щото се опитвам да обясня, че кърмачетата не са само до 1 г. .. Ама кой да гледа  Tired

Абе.. връзвам се за глупости и аз Simple Smile

Мен ме няма апоследък, че много усилено тортоправя  Blush
А и нали си имам помощник, та е много интересно  Mr. Green

# 10
  • Varna
  • Мнения: 603
Запис  Embarassed

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Мяуче, много си права, ама моето е през седмица  Mr. Green Аз не съм от тези дето се шашкат. Като се тръшне, да не му се правят бели... ей тогава е лошо, ама това до сега се е случвало само веднъж от ония вирус с повръщането
Интересното е, че почеи през седмица сме на гости у баба-свекърва  Mr. Green и как така съвпада с този ритъм.... все сме сополиви или покашлящи... К'во ли си мисли жената - т'ва дете... не го обличат, не го лекуват... лудата му майка го разнася по цял ден и спи в количката... и ето резултата  Mr. Green  hahaha

# 12
  • Мнения: 3 718
Запис, ще си оставя новозеландските кравите за десерт  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 8 242
Запис, ще си оставя новозеландските кравите за десерт  Mr. Green


Ми.. опитвам се да си избистря - каква е разликата от тази "коластра на прах" и АМ.. освен че едното е коластра (уж), а другото е мляко..
 newsm78
И дали ако давам АМ за лекарство ще има същия плацебо ефект  Thinking
 Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
Запис, ще си оставя новозеландските кравите за десерт  Mr. Green


 hahaha чета ви!

и кърмя сутрин и вечер  bowuu Crazy

Общи условия

Активация на акаунт