Ами ако е глътнал парченце стъкло?

  • 23 306
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Малкият днес направи една беля с която ми изправи косите.Излизам аз от стаята и след минута се връщам,а той си взел празното бурканче от обедното пюре(знам,че съм виновна,че не хвърлих веднага бурканчето,а трябваше,но ако знаех,че ще стане така...),счупил го и го сварих с парче стъкло в устата.Излишно е да ви опиша колко ме достраша да не му стане нещо!Извадих парчето и разгледах устата на малкия да не е останало друго парче- нямаше.Събрах всички по-големи парчета и ги наложих на бурканчето,всички си бяха по местата.Лошото е,че имаше и малки парченца,които няма как да разбера дали не липсва някое(като казвам малки,имам предвит по-малки от житено зрънце).След това му дадох малко млекце да си пийне.
Та искам да ви питам,ако е погълнал малка частичка стъкълце,как мога да разбера(при условие,че е наистина миниатюрна)?Страхувам се да не му се забие някъде по хранопровода или стомаха,какви могат да са последиците и как да реагирам?Наистина много се притесних!

# 1
  • Мнения: 27 524
Не се притеснявай, имам спомени, че стъклото се топи в организма  Peace

# 2
  • Мнения: 4 335
Топи се,да Peace
Имаме еди познат,които като си пиине коронният му номер беше да яде стьклостенна чаша от ракия Crazy

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не се притеснявай, имам спомени, че стъклото се топи в организма  Peace
....и аз така знам  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 426
И аз знам че стъклото се топи

# 5
  • Мнения: 9 973
топи се стъклото,но дано не е глътнало детето

# 6
  • Мнения: 4 433
Имаме еди познат,които като си пиине коронният му номер беше да яде стьклостенна чаша от ракия Crazy

 Joy Joy Joy
hahaha горкия човечец Laughing
инъче по темата и аз знам че се топи стъкло.

# 7
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ако детето е спокойно предполагам, че всичко е наред.Аз на твое място бих звъннала на педиатъра  поне за успокоение  Peace

# 8
  • Мнения: 4 335
Имаме еди познат,които като си пиине коронният му номер беше да яде стьклостенна чаша от ракия Crazy

 Joy Joy Joy
hahaha горкия човечец Laughing
инъче по темата и аз знам че се топи стъкло.
Това сьвсем сериозно го казвам момичета.Чичи Кольо е всеизвестен по нашите ширини и махленските крьчми Crazy

# 9
  • Мнения: 3 695
Ако детето е спокойно предполагам, че всичко е наред.Аз на твое място бих звъннала на педиатъра  поне за успокоение  Peace
  Peace

# 10
  • Мнения: 544
Ако детето е спокойно предполагам, че всичко е наред.Аз на твое място бих звъннала на педиатъра  поне за успокоение  Peace

Аз щях да се побъркам от притеснение и веднага да звънна. Дано всичко с детенцето е наред!

# 11
  • Мнения: 686
Ами абсолютно спокоен е,не личи да го боли нещо.

# 12
  • Мнения: 1 317
Мънчико парченце не би могло да нарани хранопровода предполагам, а като стигне стомаха съм чувала че се топи.

Нали при Слави в една от игрите там имаше няколко човека дето ядяха стъклени чаши Wink

Но разбира се звънни на педиатъра да се консултираш и не се тревожи предварително Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 712
За пръв път чувам, че се топи стъклото! #Crazy Ще знам вече Simple Smile

# 14
  • Мнения: 822
Не се притеснявай всичко е наред. Peace

Общи условия

Активация на акаунт