Помогнете приятелката ми да си има бебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1 125
  • 5
  •   1
Отговори
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте маминки.
Искам да попитам за някой лекар който да помогне на приятелката ми да си има бебе. baby_neutral
Те пробват от 4 години, но все нещо не става. newsm78
До сега са разбрали само, че съпругът й е причината, но те живеят в малък град и няма добри специалисти. Embarassed
Какво да направят? ooooh!
Препоръчайте някой специалист или клиника която се занимава само със стерилни двойки. Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 247
Най-добре е приятелката ти да се насочи към София-за сега там са най-добрите специалисти по репродуктивно здраве. Добрата новина е че се знае от къде идва проблема, това е една голяма крачка напред.
Ето тази клиника е много добра алтернатива, но сигурно ще се наложи да почака, тъй като часовете се записват доста напред във времето.
http://www.invitro-bg.com/index.php
Желая успех на приятелката ти!!! Praynig

# 2
  • Варна
  • Мнения: 37
Виждам,че си от Попово,ако и приятелката ти е от този град,по-близко ще и е Варна,а там има инвитро клиника в АГ болница с много добри лекари. Да потърси др Александров newsm10

# 3
  • Popovo
  • Мнения: 219
За др Александров вече ми го препоръчаха, но ми казаха, че работи в АГ болница във Варна , а не в инвитро болницата.Имаш ли някакви негови координати. newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
За др Александров вече ми го препоръчаха, но ми казаха, че работи в АГ болница във Варна , а не в инвитро болницата.Имаш ли някакви негови координати. newsm78

Няма инвитро болница. Laughing Има АГ и на един от етажите отделение,където Александров прави инвитрота.

# 5
  • Мнения: 767
Аз съм от Търговище и пътувам до Плевен,мога да ти препоръчам клиниката на доц.Конова там и гинеколозите са по добри.Късмет на приятелката ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт