Само на нас ли имуностимулантите не действат?

  • 782
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Пак сме болни! Преди два месеца и половина бяхме с пневмония. После почти не ходеше на градина около месец и беше добре. От един месец на три пъти беше със спаднал глас, който отмина без сериозно лечение (най-много Хомеовокс). Сега сме с трахеобронхит и антибиотик. Три- четири дни опитвахме да овладеем хремата и кашлицата с Цитросепт, паралелно от пневмонията си приема Респистим +(имуностимулант). Не се получи. Пил е много имуностимуланти- Имунобебе, Ехинацея, Кръвен здравец( не помня името на сиропа), Оксцилококцинум (веднъж седмично), Есберитокс, сега Респистим. Ще опитам и по-дълго време с Цитросепта, но не вярвам да има промяна. Когато не е на градина, е добре, но само два дни там са достатъчни да ни причинят проблеми. Само при нас ли е така? Има ли мами, които вече са преминали през това и децата са го израстнали- дайте ми малко надежда, че все някога ще отмине....... Praynig

# 1
  • Мнения: 1 163
Ами ние в яслата бяхме така. Сега е първа група в градината и положението не е кой знае как по розово. Тая година и дадох Бронховаксон и съм много доволна откакто го пие не е куснала антибиотик а преди без да изпие един антибиотик а понякога и два не и минаваше нищо. Лятото я водих на море и после на планина, цяло лято изкара на село при майка ми там си хапваше прашец и пчелен мед и сега положението е малко по-добре. Вече имаме рекорд от ходене на градината /срам ме е да го напиша/ но все пак продължително ходене от три седмици Joy Joy Joy
Надежда винаги има не се отчайвай и мен ми беше писнало да я водя в яслата и след три дена ми се обаждат ела я прибери че е с температура.
Ще се закрепи детето Peace Peace

# 2
  • Мнения: 94
Цяло лято е на море- живеем в Бургас, ама то като се замисля- мръсният въздух неутрализира въздействието на морето. На планина също ходихме. Село за съжаление нямаме. Три седмици за мен не е решение на проблема, и по повече е ходил, но има периоди, в които се натрупва за един-два месеца много болести и тогава изпадам в ужас. Между другото моят син е на 5 години, надявам се наистина да не остава много време до преминаването на тези проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт