Какво мислите

  • 2 899
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
за съчетанието бели ботуши и бяло палто за зимата? Мен ми е красиво и много го искам, но не се осмелявам...незнам защо......А и незнам дали ще ми отива...от друга страна миналата година си бях с черно палто и черни ботуши...сега масово гледам пак се налага, но и черно и бялото а и само бялото. Снимки не успях да намеря за да се надъхам още повече...

# 1
  • Мнения: 779
 много добре ми изглежда Crazy!!!дори и само ботушите да са бели пак е добре...връхната дреха да е в светлите свежи тонове задължително.4ерно-не

# 2
  • Мнения: 1 629



Такова примерно Sunglasses Изглежда много добре! Принципно, ако палтенцето ти е кожено можеш лесно да си го поддържаш, ако е платнено трябва доста често да го переш. Иначе ботушките са лесни- гъбка и боя (безцветна).

# 3
  • Мнения: X
Насочила съм се към палто от плат. Кожа не харесвам за дреха.

# 4
  • Мнения: 7 474
Много си е добре даже  Flutter
Аз имам две бели якета за зимата Whistling

# 5
  • Мнения: 84
Здравейте ! Да се цопна и аз в темата newsm03
Аз си взех много хубави ;спортни ботуши на ....(няма да правя реклама на никого)но не мага да си намеря хубаво спортно яке.Всъщност бях мернала едно много ми хареса но нямаше моят номер-а то беше шушлеково с къси ръкави и коланче в кръста (носи се с дебел пуловер)абе много ми хареса .Продавачката ми "обясни "че било имитация на МисСискти(е то аз в МисСискти не съм влизала ама щом тя така казва)С две думи си търся нещо такова защото и това дето го бях харесала и него го няма отдавна smile3515

# 6
  • Мнения: 12
Щом ти харесва като комбинация и го искаш - отговорът е ясен  Peace
Но бих те посъветвала да избираш внимателно. Белият цвят е много шик и като избор е класика, затова решаващи за крайния резултат ще бъдат моделите на палтото и ботушите и съчетанието им. Не бива нито да е твърде matchy - matchy, нито да се разчита, че ще си отиват, само защото и двете са бели.

Добре помисли за нюанса на палтото - дали да е искрящо бяло (като от реклама на прах за пране  Heart Eyes ) или "мръсно"бяло, като се водиш по тена на кожата ти и цветна на косата. Ако когато го облечеш сякаш се сливаш с палтото, посегни към следващото  Peace Кройката също е важна, доколкото ако палтото е едноцветно, в този ярък цвят линията на силуета ти ще изпъква отдалече. За да не те бъркат със Снежната кралица, по-добре избери вталена кройка.  Peace Този модел например е едновременно семпъл и женствен: http://i107.photobucket.com/albums/m319/ayvee/whitecoat.jpg

На твое място не бих съчетала палто с дължина до около коленете с отново бели ботуши, седи ми малко лишено от въображение.  Blush Много повече ми допада, ако става въпрос за късо, спортно-елегантно яке, с ето такива ботуши например : http://amandadaugherty.blogspot.com/2007/09/these-shoes-rule.html . Мисля, че по този начин ще изпъкват и останалите цветове и дрехи, които носиш по себе си, (хубав деним, интересна пола, шарени ръкавички/шапка/шалче) и някакси ще се избегне усещането за ходещ айсберг  Blush (без никакви лоши чувства).

Успехът накрая зависи единствено от твоя нюх, умението ти да подбираш и съчетаваш дрехите, съобразно твоя силует и стил, и от време на време самокритичен поглед в огледалото.  Peace Защото и булките са (повечето) целите в бяло, ама от булка до булка.....   bouquet

# 7
  • Мнения: X
Благодаря. Ценни съвети ,с които естествено щях да се съобразя. Повечето де. Май имаме еднакъв вкус Peace Hug

# 8
  • Мнения: 84
    smile3521Опа моите ботушки са подобни но по-белички.Дали да си търся спортно бяло якенце(както го описах по-горе)или да карам с каквото имам? newsm53

# 9
  • Мнения: 90
Имам палто , подобно на това на Вики Бекъм, но мръснобяло от тънка вълна. На Батибалено е. Не става с дънки да се носи, а само с много тесни рокли. Съчетавам го с черни, от естествен лак ботуши, с дебел ток. Но не е за всеки ден определено.
А случайно да знаете къде мога да намеря подобни на ботушите на Кейт Мос на снимката?
Жестоки са!

# 10
  • Мнения: 12
Благодаря. Ценни съвети ,с които естествено щях да се съобразя. Повечето де. Май имаме еднакъв вкус Peace Hug

Много ще се радвам когато си харесаш палто и ботуши да ги покажеш и тук в темичката  Hug

Между другото, когато преди месец и нещо си избирах палто, почти се бях решила на едно бяло (в "мръсния" топъл нюанс) и в последния момент продавачката измъкна и аз не знам откъде същия модел, но в цвят "угнила вишна", както го нарече тя (нещо средно между мерло и тъмно грозде, ако питаш мен какви кулинарни асоциации ми навя   chef ) и беше любов от пръв поглед. Та мисълта ми е - така и така ще ходиш по магазините - оглеждай се, може нещо неочаквано да те изненада приятно  Peace

# 11
  • Мнения: 451
за съчетанието бели ботуши и бяло палто за зимата?
Тц.
Особено дълго палто(до средата на бедрото/коляното) и високи(до коляното) ботуши на ток.Много ми е банално...

Общи условия

Активация на акаунт