Баня

  • 1 078
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля помогнете незнам дали темата е за тук но детето ми не иска да влиза вав коритото . Тя е на 2г. Моля даите ми савет как да я искапя. newsm78

# 1
  • Мнения: 3 804
и според мен темата не е за тук,но както и да е

а опитала ли си с подвижен душ,който в един момент да и дадеш да се полива с вода тя и полека да я наместиш в коритото newsm78

# 2
  • Мнения: 707
Със сигурност темата не е за тук, ама те модераторите ще я преместят  Laughing.
И мойта девойка е на 2 и вече я къпя под душа. За мене е по-удобно и по-бързо. Опитай.

# 3
  • Мнения: 405
Моята никога не е била фен на коритото. В началото я къпехме в мивката (по идея на акушерката), а после под душа се къпем двете. Като е гушната в мен няма проблем. От време на време си вземаме и вана двете.  Hug

# 4
  • Мнения: 393
Темата определно не е за тука (освен ако семейството е в чужбина де).
А по темата-моят разбойник НЕНАВИЖДА корито, откакто навърши годинка. Решението е - с подвижен душ или във ваната (ако обича да пляска в гплямо количество вода). Ако пък мрази миенето на главата-трябва да имаш помощник (единият държи детето, другият мие главата-и цялата баня е във вода Mr. Green)

# 5
  • Мнения: 868
За тая възраст, вана комбинация с подвижен душ е най-добре + много, много играчки (патета, гумени книги, и други подобни).

# 6
  • Мнения: 3 880
Как изобщо го събираш в коритото на тази възраст?

У нас ваната замести коритото малко след годинката и нямаме проблеми с къпането. Пълня до някъде, хвърляме играчките вътре и после не иска да излиза.

# 7
  • Мнения: 5 183
У нас ваната замести коритото малко след годинката и нямаме проблеми с къпането. Пълня до някъде, хвърляме играчките вътре и после не иска да излиза.

И при нас така се реши проблема.

# 8
  • Мнения: 1 761
От 6 месечен го къпя във ваната.Един от нас влиза с него,другия помага при изваждането.Сега е на две и половина и се къпе с подвижния душ,докато аз му мия косата и го сапунисвам.и да-цялата баня е като след наводнение след това,ама аз така или иначе мия после.

# 9
  • Мнения: 573
Дъщеря ми мразеше коритото и душа до година и нещо. Затова пълнехме една кофа с вода и я поливахме. Постепенно свикна да си играе с водата в кофата и тича с нетърпение към банята, слагаме играчки и други съдове, с който да гребе водата. А от 2-3 месеца дори разрешава да я поливаме с душа. Не насилвай детето, дай му време и то ще свикне с банята.

Общи условия

Активация на акаунт