Маска с аспипин за през нощта?

  • 1 018
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
По-ефективно ли е да си направя маска с аспирин и мед, която да оставя не за половин час, а за през цялата нощ? А ще бъде ли вредно? Моята кожа е много мазна, ако това има значение.



Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 2 229
Не мисля, че е добра идея - аспиринът много изсушава.
И как ще стоиш с маска за лице през нощта?! Shocked

# 2
  • Мнения: 289
Аз не бих рискувала - аспиринът наистина е много изсушаващ+все пак се абсорбира в организма и през кожата. Иначе харесвам много тази маска, действа ми добре, но стоя с нея максимум половин час.

# 3
  • Мнения: 1 629
Маските за лице, които се слагат на лицето съм чела, че не е хубаво да стоят по много. Купешките знам, че трябва да стоят не повече от 20 - 30 мин, защото после имали обратен ефект newsm78 това съм го чела, нямам доказателства. А за натуралните мисля, не повече от два часа Thinking Също така знам, че е хубаво кожата нощтно време да е чиста и да диша спокойно. Аз не го изпълнявам често, но го четох пак някъде във форума. Мисля в темата за перфектната кожа. Peace Можеш да си намашеж само мед без аспирин, ама много тънко за да попие!

# 4
По-ефективно ли е да си направя маска с аспирин и мед, която да оставя не за половин час, а за през цялата нощ? А ще бъде ли вредно? Моята кожа е много мазна, ако това има значение.



Благодаря предварително Hug

категорично НЕ!!! Naughtyмаска с аспирин действа като лек пилинг(ако се слага малко пове4е аспирин+кисело мляко,престоява се около 30мин.Първо кожата се за4ервява,после около 1 седмица леко се лющи!за през ноща е убийствено!недей да пробваш!мед и аспирин са две много алерги4ни,дразнещи съставки Confused

# 5
  • Мнения: 7
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ОТГОВОРИТЕ!!!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт