Оставиме .... какво да правя??

  • 3 046
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте ,
Пиша ви със сълзи на очите и голяма болка в душата. smile3518 smile3518
Той ме остави , заряза ме, подигра се по най-долния начин и направи най лошото което може да направи един силен мъж на една беззащитна жена-  удари ме. А мен ме боли , не ми се живее, та това са 5 години , аз с друг не съм била.....Господи отчаяна съм. Обичам го , как може да изпитвам такова красиво чувство след това което ми причини??
Кажете какво да сторя , че да боли по малко???
Как да продължа ....., как? като не си представям да съм с друг!!!
Всичко е ново , всичко е сиво , а хората се радват на празници, елхи, лампички. А на мен не ми се става от леглото , не искам да се храня , умира ми се .......
Как да продължа????
  newsm45 newsm45 newsm45

# 1
  • Мнения: 2 475
Ще продължиш,няма страшно.От това не се умира,боли,но не се умира.
Ще си изстрадаш няколко седмици,после гнева и обидата ще надделеят и ще изтрезнееш.
Няма друг вариант,кофти празници ще имаш.Но предадеш ли се сега,простиш ли и приемеш ли го ще е по-зле за теб.
И обидите,и подигравките,и шамарите ще се увеличат.
Трудно е,но вдигни глава и продължи.Нямаш друга алтернатива.След време ще видиш,че след дъжд винаги пеква слънце Wink

# 2
  • Мнения: 7 186
Радвай се, че си се отървала, защото това можеше да се случи след още 5 год и тогава щеше да те е яд повече Simple Smile
Стегни се и се вземи в ръце, вместо да слушаш блусове и да се самосъжаляваш. След това, което ти е причинил, най- малкото трябва да му покажеш, че си силна, не ти пука и продължаваш напред. Ако ще да ти ври и кипи отвътре.
А най- добрия лек е- "клин- клин избива" Grinning Гледай и да излизаш по- честичко с приятели, да не мислиш за тоя кретен.
За празниците- много важно, че са скофтени. Следващите пък ще бъдат по- добри Wink
Защо не се представяш с друг? От това, което си написала, не останах с впечатление твоя да е бил нещо много специален и незаменим Rolling Eyes Явно ти си възлагала на него повече надежди и очаквания, отколкото е заслужавал. Понякога човек от любов наистина не вижда, или не иска да види очевидни неща.

# 3
  • Мнения: 25 441
Някой да ми се подиграе, да ме удари и аз да продължа да го обичам, че чак и сълзи да роня за него?
Как не!  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 448
Ще ти мине, по бързо отколкото си очаквала.
Не можеш да си представиш да си с друг, защото не си имала. Може да се изненадаш приятно и даже най вероятно ще е така , на фона че първият те е ударил, следващият да се окаже по свестен шанса е на твоя страна.  Wink

# 5
  • Мнения: 2 388
Боли. Знам, че е трудно, но се опитай да стегнеш. Мъжът, който описваш не заслужава сълзите ти.

# 6
  • Мнения: 2 309
Изживей си мъката и бъди сигурна,че ще се смееш на този момент и то скоро!
Има достатъчно качествени мъже,не е само този с който си била... Peace

# 7
Страх ме е да не стане от трън та на глог че по висок.
Просто всичките ми мечти , планове, дом заминаха по дяволите.
От това боли че всичко се срина, и сега съм сама, и се лутам кой път да хвана.Сама с куп въпроси,а сега на къде? Ще имам ли друг? семейство ? деца?
С този човек градих всичко това толкова години и не се получи.
Не знам милички объркана съм. Искам да продължа напред , но не знам пътя!!!
Благодаря ви!!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Айде, поплачи си ще ти олекне.  Hug
Ще минеш през болка, от неуважението, през самосъжаление,
през яд и злоба, и един ден ще се събудиш чисто нова!

# 9
  • Мнения: 2 448
Не си сама, а свободна. Ако погледнеш под този ъгъл ще се почувстваш по добре.
Всяка раздяла е трудна, но по добре преди дом и деца, отколкото след.

# 10
  • Мнения: 7 186
Страх ме е да не стане от трън та на глог че по висок.
Просто всичките ми мечти , планове, дом заминаха по дяволите.
От това боли че всичко се срина, и сега съм сама, и се лутам кой път да хвана.Сама с куп въпроси,а сега на къде? Ще имам ли друг? семейство ? деца?
С този човек градих всичко това толкова години и не се получи.
Не знам милички объркана съм. Искам да продължа напред , но не знам пътя!!!
Благодаря ви!!

Затова не възлагай на следващия всичките си мечти и себе си на сто процента. Защото сега като си го загубила, предполагам че страдаш двойно повече и все едно си изгубила и част от себе си.
Пътя е пълен напред, мъже има колкото искаш, и алтернативи за запознанства също Peace А факта, че заслужава да му го върнеш тъпкано, само може да те мотивира още повече Simple Smile
Погледни ситуацията от друг ъгъл и извлечи някаква полза от нея. В крайна сметка човек така трупа житейски опит и ако се поучи от някои преживяни ситуации, следващия път провала е по- малко вероятен.

# 11
Времето вси4ко лекува .Я СЕ СТЕГНИ! опитай се да се занимаваш с нещо опитай (ако имаш вьзможност и ако не се занимаваш ,разбира се)фитнес,допьлнителна работа,излизай с приятели ,екскурзия някьде общувай с разли4ни хора имаш интернет. Не си позволявай да мислиш за него пьрви ,но не е последен не свьршил света я да не е само той.Моми4етата писали по горе са прави един ден ще се сьбудиш като нова.Не се от4айвай,разбира се ,4е сте имаш семеиство,деца живота ще ти даде достать4но знаци следвай ги и ще намериш пьтя.УСПЕХ!

# 12
  • Мнения: 543
Ей-така от нищото ли те удари и се подигра?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сега чакам някой да избухне с изречението
"Търсила си си го"

# 14
Стане по време на скарване и не мисля че си го заслужавам ! Не мисля че е редно да се удря жена по каквато и да е причина. А се скарахме за глупости. Той все ми се канеше и ме бляскаше ма така да ме шамароса .......не знам.
Прави сте вложих си на 100 % мечтите в тази връзка за това ми е толкова тежко.
Остана ми да се моля времето да се мине по бързо.
Прегръщам ви  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт