winx mami club-3

  • 12 606
  • 91
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 425
Да се запиша втора.  Wink

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Прочетох последните страници от предишната тема, но не намерих конкретна информация за това, което ме вълнува. А именно- къде има блузки на Уинкс ( и Ягодов сладкиш) за три годишни примадони?
Много ще съм ви благодарна.
Предварително мерсаж.

# 3
  • София
  • Мнения: 14 672
На Ботев-на Петте кьошета посока гарата. От дясната страна на големия цветарски магазин има магазинче с детски дрехи.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 759
В Надежда също има. Последно на Дияна мисля, че анцунг и купувахме от там. Чакаха нова есенна колекция.

# 5
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
къде има блузки на Уинкс ( и Ягодов сладкиш) за три годишни примадони?

В Илиянци има магазин, специализиран за стоки Уинкс и Батман. В него има и от пиле мляко.  Laughing

# 6
# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Много ви благодаря за отговорите!
Страхотни сте  Hug

# 8
  • Мнения: 705
мернах в4ера в Метро диск с "Winx - филмът" Цената май беше 15 лв. Има ли някой идея какъв е - втори сезон, някакво менте или нещо друго? Аз търсих друго и не му обърнах много внимание, нека ако някой знае - разясни   bouquet

# 9
  • Мнения: 371
Само за малко се вмъквам при вас да ви попитам къде сте виждали детски куфари WINX?И къде около центъра има магазини WINX?

# 10
По повод бпитането за чорапогащи- във Варна в магазин "Боболино" на ул"Воден" имаше плътни с Блум.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 759
В Надежда виждах куфар, на колелца. Утре преди обед мисля да ходя до магазина, ще пиша дали го имат в наличност.

# 12
  • Мнения: 429
В Скай сити в подземния етаж до Фантастико има щанд с чанти и всякакви аксесоари Уинкс. Виждала съм и куфари. Тези дни със сигурност ще ходя пак и ще проверя дали има.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз минавам само да се запиша.
Бях решила да " опазя" дъщеря си, доколкото е възможно от истерията Уинкс, но баща й ми провали плановете  Mr. Green Изтегли всички епизоди на филмчето, които намери в нета, и се заеха дружно с гледането им  Rolling Eyes Съответно се започнаха исканията с разни дрехи и аксесоари с Уинкс.
До този момент бяхме на вълна Ягодов сладкиш и Понитата. Сега с пълна сила към двете мании се присъединява и поредната.
За Коледа й купих чудесен спален комплект с Уинкс. С нетърпение очаквам да й видя реакцията  Heart Eyes
А, напоследък ме омагьосва с " Магика Уинкс!", когато нещо не се получи по нейната  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 429
За съжаление не стигнах до Скай сити. Но за щанда с уинкс-джунджурии и чанти съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт