Колко често сменяте спалното бельо?

  • 18 431
  • 260
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Преди малко се получи малък спор колко често трябва да се сменя спалното бельо и, че е "напълно нормално веднъж месечно". В мен "била грешката", всички така правели  Shocked
Та това ми е въпроса. Моля гласувайте  Grinning

# 1
  • Мнения: 12 662
При  всеки нов мъж, т.е. доста често.

# 2
  • Мнения: 17 407
Според мъж ми дори и в казармата им го сменяли всяка седмица. Аз понякога забравям, в отговор на което ме атакува с предното изречение. И да не е всяка, през седмица, значи Grinning

# 3
  • Мнения: 3 886
зимата всяка седмица.лятото на 2-3 дена

# 4
  • London, baby
  • Мнения: 800
Леле, цял месец ми идва множко. Иначе зимата ги сменям през 5-6 дена, а лятото през 3.

# 5
  • София
  • Мнения: 932
Аз гласувах със веднъж седмично, ама е по често, преди да се роди бебка беше два пъти седмично, често и само веднъж на седмица де. Но откак се роди малката и още повече, че след като стана на един месец спи при нас сменях през ден спалното бельо, а сега през 3-4 дена , зависи малката колко пръстчета от шоколад и храна е оставила по него.
Дано скоро я науча да си спи в леглото че........., ама каквото такова  Laughing

Но определно никога не съм го сменяла веднъж месечно  Sick

# 6
  • Мнения: 1 447
Зимата всяка седмица,а лятото през 2-3 дена.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Независимо от сезона, сменям чаршафите веднъж седмично, а калъфките всеки ден или през ден.

# 8
  • Мнения: 635
Всяка седмица Peace Понякога сменявам калъфките на възглавниците на 3-4 дни.

# 9
  • Мнения: 1 875
Два пъти седмично, а калъфките всеки ден. Tired
И това не е някакво чистофайничество, а "наследство" от майка ми.

# 10
  • Мнения: 2 122
веднъж седмично  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 46 492
Максимум на 1 седмица, но някой път и 1-2 дни по-рано, ако ми трява нещо, с което да запълня пералнята  Laughing

# 12
  • Мнения: 0
Ha 4 -5 дена .

# 13
  • Мнения: 317
Всяка седмица Peace Понякога сменявам калъфките на възглавниците на 3-4 дни.
Peace

# 14
  • Мнения: 3 216
Малиии хич не мога да си представя какво е да спиш в чаршафи от 1 месец Mr. Green да не говорим ,ако правиш и нещо друго там.


Иначе ги сменям зимата ведньж седмично най-много. Лятото на 2-3 дни. Ама аз и в негладени чаршафи не спя  Confused не знам как си го причиних това изкривяване

Общи условия

Активация на акаунт