Мелница за отпадъци-въпросче

  • 2 154
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 970
Мили мами купих си такава "мелничка, взех и това копче

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=23&c=37&pid=660

та въпроса ми е къде си монтирате бутоните/копчето/-на плота или насреща/гръб мисля че се казваше/ че имам едно малко зверче от което може да се очаква всичко Laughing.Копчето е избирано по външен вид но като го отворих има и някаква кутия която явно стои скрита под мивката и един кабел който се свързва към бутона и като си помисля в шкафа под мивката -мелница за отпаддъци ,кутията за бутона тръбата за мивката. ooooh!...то само кабели и машинки.
А към съдомиялната машина включвате ли мелницата? newsm78
Да съжалявам ли че не избрах това копче с дистанционно което за мен на картинката ми изглежда.......не по мой-вкус меко казано ?

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=23&c=37&pid=659
 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 005
Моето е монтирано на плота, от дясната страна на мивката, близо до стената. Така докато започнат зверовете да го стигат, се надявам да имат достатъчно мозък да не си играят с него. Под мивката наистина става змиярник-пълно е с кабели и маркучи, няма как да избягаш. Понеже бутонът е пневматичен, в кутията се нагнетява въздух(явно е нещо като помпа) и като го включиш по една тръбичка стига до мелницата. Абе много кабели,много нещо, но пък е супер удобно!
Съдомиялната ми е включена след мелницата, има едно специялно коляно към моята. Като ти я монтират погледни дали коляното е пробито или затапено!  "Експертите", които ми монтираха кухнята, са го оставили непробито и си повредих миялната още при първото пускане. Затова обърни внимание! Peace

# 2
  • Мнения: 672
Поръчах си същата мелница със същото бутонче. Ще бъде монтирано на мивката. Тя е от композитните на същата фирма и предварително са ми изрязали отвора. Мястото на монтаж ми препоръчаха от мебелната фирма, изхождайки от това, че най-вероятно ще съм с мокри или мръсни ръце при включването, което означава да мокря или цапам наоколо. Дори и да се намокри самият бутон не пречело. Колкото до безопасността, мелницата ще е включена в контакт под мивката. Когато не я ползвам ще я изключвам направо от контакта и ще заключвам шкафа до момента, в който не преценя че малчо е достатъчно умен, за да не си играе там. Колкото до ужаса в шкафа под мивката - примирила съм се. Ще съм доволна ако успеят да сложат кошче за боклук, но не ми обещаха.

ПП Дистанционният бутон отхвърлих заради по-високата цена, нищо друго не мога да кажа за него.

Общи условия

Активация на акаунт