Дали е възможно..

  • 1 366
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 242
.. да имаме близнаци ?  newsm78

До колкото разбрах са през поколение.. А на мъжа ми и майка му, и баща му имат сестри близначки..  Party

Иска ми се  Grinning ама да видим как ще ги измайсторим..

# 1
  • Мнения: 2 013
.. да имаме близнаци ?  newsm78

До колкото разбрах са през поколение.. А на мъжа ми и майка му, и баща му имат сестри близначки..  Party

Иска ми се  Grinning ама да видим как ще ги измайсторим..

Всичко е божа работа, дай боже да имате.
Това, което е известно до момента на науката е, че при разнояйчните близнаци има наслественост, но тя трябва да е по твоя линия - твоята майка, баба и т.н. Наследствеността се изразява в това, че жените си предават една на друга в поколенията обарзуването на повече от една яйцеклетка при цикъл, а сперматозоидите, както знаеш, са достатъчно много.... При еднояйчните близнаци обаче няма наследственост - там е изцяло божа работа, случва се веднъж на 300 бременности горе долу.
Други фактори, които увеличават шанса за двуяйчни близнаци са възраст над 30, даже над 35 г. - смята се, че настъпват хормонални промени в женския организъм тогава, по-едра структура като височина и тегло - това не знам защо, ама го пише из книжките. Друг фактор, който увеличава шанса, са предишни бременности, особено ако са повечко. Ако си имала лечение за стимулация на забременяването също е възможно да образуваш повече яйцеклетки. Това всичкото съм го прочела, не са мои разсъждения.

Айде, и успех в бебеправенето. 

# 2
  • Мнения: 8 242
Благодаря  Flutter

Действаме  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 4 458
Ама как да не е възможно. Всичко е възможно и зависи от вас самите  Wink  Peace

Общи условия

Активация на акаунт