В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО!

  • 16 377
  • 313
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 356
Момичета,

Получихме по спешност медийната подкрепа на бтв и покана за участие в "Шоуто на Слави".

Дата - 15 декември 2008 г., 19,15 ч.

Място - пред пилоните на НДК

Цел - да запознаем обществеността с ползите от предлаганото финансиране на процедури от асистираната репродукция

Участници - Анна Зашева и д-р Стаменов в студиото, а д-р Владимиров, д-р Табакова, Радина Велчева и всички, които са съпричастни с идеята, пред студиото на бтв.

Призив на сдружение Зачатие

Знаем, че времето е ужасно кратко, но това е шансът все пак предложения законопроект да се приеме. Елате с празни колички - бебешки или кукленски, елате със свещи и плакати. Можете да си напишете по едно пожелание с големи букви и да го сложите в количките. Просто елате. Можете да помолите приятели да ви подкрепят. Нека не залитаме към обидата, към оскърблението, а да се подготвим аргументирано и позитивно да защитаваме правата си. Нека ни видят камерите на телевизиите, нека разберат, че ни има и че сме много!

Паралелен протест във Варна!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32347.0;all

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 10:12 от wa_wa

# 1
  • Мнения: 3 453
Там сме, заедно с близки и приятели.

Нека ни видят камерите на телевизиите, нека разберат, че ни има и че сме много!
  Peace

# 2
Ще дойдем. ДАно има повече активност.
 Praynig

# 3
# 4
  • Мнения: 3 294
Гласувах , много се радвам че имаме медийната подкрепа на Бтв и ще бъдем чути най-накрая . Благодаря на всичи които ни обърнаха внимание  Hug Peace

# 5
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Аз също гласувах и ще отида утре със съпруга си
ХАЙДЕ МОМИЧЕТА ВКЛЮЧЕТЕ СЕ ОТКОГА  ЧАКАМЕ ТОЗИ МОМЕНТ

# 6
  • Мнения: 397
И аз ще дойда!


Хоуп, благодаря ти, че се обади! Hug

# 7
  • Мнения: 3 453
Галка,
прегръщам те!  Hug Аз ти благодаря!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 768
Благодаря Ви , че така бързо организирахте всичко , ще дойда и ще гледам да има повече приятели с мен  Peace

# 9
  • Мнения: 1 143
Последната информация, която имам е, че от Шоуто са решили да отделят голямо внимание на проблема. Сега много важно е участието пред студиото. Предаването ще започне с празните колички!

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 18:27 от shoshkata

# 10
  • Мнения: 1 768
Аз нямам празна количка , но ще гледам да си купя утре една ревяща кукла бебе Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 143
И аз нямам, а и ще ми е трудно сега да бутам количка, но ще съм там.

# 12
  • Мнения: 176
Със сигурност ще дойда, но количка няма от къде да взема, а и ще идвам от работа... Sad Но и без количка - важно е да сме повече!
Сега е момента да сме активни!

# 13
Със сигурност ще дойда, но количка няма от къде да взема, а и ще идвам от работа... Sad Но и без количка - важно е да сме повече!
Сега е момента да сме активни!
и без колички елате. дано се включат повече хора за да се види, че не сме малко.

# 14
  • Мнения: 540
 Получихме по спешност медийната подкрепа на бтв и покана за участие в "Шоуто на Слави".
Дата - 15 декември 2008 г., 19,15 ч.
Място - пред пилоните на НДК
Цел - да запознаем обществеността с ползите от предлаганото финансиране на процедури от асистираната репродукция
Участници - Анна Зашева и д-р Стаменов в студиото, д-р Владимиров, д-р Табакова, Радина Велчева и всички, които са съпричастни с идеята, пред студиото на бтв.
Призив на сдружение Зачатие - знаем, че времето е ужасно кратко, но това е шансът все пак предложения законопроект да се приеме. Елате с празни колички, свещи и плакати. Можете да си напишете по едно пожелание с големи букви и да го сложите в количките. Можете да помолите приятели да ви подкрепят. Нека не залитаме към обидата, към оскърблението, а да се подготвим аргументирано и позитивно да защитаваме правата си.

Общи условия

Активация на акаунт