Дойде и моя ред........

  • 812
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 626
....да задам въпрос! Wink
Тук съм от 2006г,но не се включвам активно поради естеството на работата ми.Повечето от старите момичета ме познават и се надявам на малко помощ от ваша страна.Имам аборт в 6 месец иоттам купищата проблеми.....
Но...какво се случва сега-отрицателни тестове,Дуфастон-5 дни/сега ми е 3-ия ден/ и нерви......
Док.ме изпрати на ЧХГ в Цибалаб.Вчера ми взеха кръв и днес от любопитство влезнах в сайта им да проверя/преди това ми казаха,че резултата ще е готов на 17.12/Така.....да предупредя ,че съм чела много по този въпрос,съвети даже съм давала,но...когато ти дойде до главата...майко мила,ставаш направо куха лейка! Hug
Та...резултатите са следните-копирам директно-

Име на теста (изследването)
   total Бета ЧХГ

Резултат Единици
1.090 mU/ml
   

Референтни граници-0.0 - 8.5
   total Бета ЧХГ    

еми момичета,това е...направо все е дно се намирам в първи клас!Почти на 100%съм сигурна,че е отрицателен,но пуста надежда.....
Извинявайте за дългото писмо,ама вие ме разбирате  bouquet

# 1
  • Мнения: 83
  За съжаление е отрицателен.  Правила съм кръвни тестове доста често тази година и резултата винаги е бил около 1.

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Мерси много за бързия отговор! Hug

# 3
наистина е отрицателен. на ако дадеш повече инфо на кой ден си го пуснала, след процедура ли си? какъв е проблема да го правиш?

# 4
  • София
  • Мнения: 626
Мерси момичета!  bouquet
Проблем същински няма-всички видове изследвания-ок,но миналия месец не ми дойде,бях на преглед в четвъртък,видимо нищо,но с вагиналния имаше една съвсееем малка точица и тъй като искам този път за се застраховам предварително ме пратиха на ЧХГ.Това е..ще чакам следващия път/както много пъти досега/ smile3518

# 5
  • Мнения: 3 294
bubeto съжалявам за теста , ако имаш други съмнения може да го повториш утре да видиш как се движи ЧХГ , ще стискам палци за теб  Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 3 246
bubeto, съжалявам  Sad Hug Минди ти е писала това, което и аз исках да ти кажа. Ще стискам палци Praynig

# 7
  • Мнения: 975
Бубе,съжалявам Sad.

Общи условия

Активация на акаунт