За какво използвате фритюрника?

  • 6 521
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Харесахме си един много хубав фритюрник от 270 лв, но се чудя струва ли си толкова пари да се дават, ако само ще пържим картофи в него. Кажете вие за какво използвате вашите?
Дали ще може да се правят панирани кашкавалчета, пиперки бюрек, картофени кюфтета и тн?

# 1
# 2
  • Мнения: 2 388
Вече за нищо. Преди за картофи ( всякакви видове ), тиквички, кордон бльо... това се сещам на първо мислене.
Нашият е от 20 лв, с 0,5 литра олио. Перфектен за моите нужди.

# 3
  • На село
  • Мнения: 873
Използвам фритюрник рядко понеже не сме фенове на пърженото - 2-3 пъти месечно. Пържа в него картофи, мекици и толумбички. Затова си купихме сравнително евтин фритюрник. Но ако вие си похапвате пърженко и фритюрникът е с много екстри, значи си заслужава инвестицията.

# 4
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Използваме го за картофки, кордон бльо, пилешки хапки, кашкавалчета и куп други глезотийки. Нашият е от 220лв, не съм очарована от него, може би и такъв за 100 щеше да ми свърши същата работа Peace
Не го ползвам кой знае колко често, вчера го ползвах, а преди това не го бях докосвала 2 месеца Wink

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вече за нищо - преди за картофки, тиквички и крилца, но вече почти 3г. не сме го ползвали, и не смятам и да започваме.......

# 6
  • Мнения: 282
Работата е там, че сега изобщо не пържим, защото не обичам да ми мирише и да ми пръска олиото!
обаче обичаме пъженото като вкус

незнам, ще мислим дали си струва

# 7
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Според мен си вземете, но без да инвестирате много пари в него Peace
Хубаво е да го има под ръка Hug

# 8
  • Мнения: 47
270 лв ми се струват излишни за фритюрник . Добре е ако металната му част може да се вади - по -удобно се чисти така.
Нашият е BOSH  около 90 лева . Използвам го главно за пържени тиквички и картофки.

# 9
  • Мнения: 679
Толкова обичаме пържени картофки,че не посмях да купя фритюрник!
Стига ни това,че имаме тостер-скара и се глезим с какво ли не направено на нея. cook

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 23:15 от Dolce&Da

# 10
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Не го ползвам вече от около 1,5 година. Преди това го ползвах за пържене на картофи и тиквички.

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Основно го ползвам за пържене на пилешки крилца, кордон бльо, други панирани замразени вкусотийки и тиквички. Моят е евтин и събира 750мл. олио.

# 12
  • Мнения: 1 175
Пържа основно картофи и мекици.Съветвам те да си купиш максимум за 750мл.олио.Ще можеш да го сменяш често.Не съм привърженик на практиката в едно и също олио да се пържи месеци наред.Иначе моят фритюрник е евтин на NEO и ми върши чудесна работа.

# 13
  • Мнения: 2 631
За нищо отдавна не го ползвам! Naughty

# 14
  • Мнения: 206
За нищо отдавна не го ползвам! Naughty
Peace
За мен е абсолютно безмислена вещ. Обаче в началото като го купих падна едно пържене - 20 дни и дотам. Не съм го ползвала от 2-3 години.

Общи условия

Активация на акаунт