Пюрета Сънвал-мнение

  • 12 370
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, дайте мнение за пюрета Сънвал.Днес купих на дъщеря ми няколко.Убедиха ме, че били хубави и аз реших да пробвам, но ми се иска и вие да кажете мнение. Надявам се да са вкусни и да са добри като качество.Ако някой има опит моля да пише.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 000
Незнайно защо или може би заради по-ниската им цена, в сравнение с ХИП, не ги намирах много често и съм купувала само 3-4 пъти, и то за след 8-ми месец. едното беше пиле с тиква и него го хареса, Имаше едно зеленчуково с просо - пълна скръб. И в шкафа си държа още едно, което не съм дала.
С други думи - кой знае колко не мога да ти помогна. Вярвам, че са с добро качество , дано и на бебето да харесат на вкус.

# 2
  • Мнения: 10 982
Дъщеря ми е изяла доста пюрета на Сънвал, доволна съм. На вкус и външен вид са хубави, затова вярвам, че и качеството им е на ниво.

Зеленчуковото с просо наистина е гадно.

# 3
  • България
  • Мнения: 457
Взимала съм доста често-харесваше ги и бях доволна. Peace

# 4
  • Мнения: 498
Взимала съм,но на Ана не й харесваха,но тя е доста капризна,така че не е критерий

# 5
  • Мнения: 3 993
Преди няколко дни купих няколко пюрета на Сънвал. До сега дъщеря ми е опитала 3 от тях - пащърнак с ориз и пуешко, ябълка с манго, и спанак с картофи. И трите й бяха вкусни и ги изяде с апетит.  Simple Smile Лично на мен първите две ми харесаха, но спанак с картофи ми се стори много безвкусно. Хора разни, вкусове също.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 690
Купувах основно Сънвал, сега също, но вече по-рядко  Peace много са добри, пък и детето ги яде  Peace попитай вносителя в кои магазини точно можеш да ги откриеш  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
За малки бебета сигурно са добри на вкус,но аз 2 пъти вземах на порасналото си бебе (над 1г.5м. беше) и й бяха откровено гадни.Имаше една каша ванилия,нямаше никаква сладост и едно друго зеленчуково с месо наскоро пробвахме но пак беше много безвкусно и го токаза категорично.

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Доволна съм и то много. Давала съм пюрета до малко след навършване на годинката.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
За мен това беше предпочитаната марка,защото са без захар и сол.Не са чак толкова вкусни,но Тери ги ядеше защото си беше свикнала да не са овкусени с тези подправки.

# 10
  • Мнения: 1 062
Давала съм и от трите вида - месни, зеленчукови и плодови. Приемат се много добре  Flutter

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Доволна съм , а и дъщеря ми доста ги харесва Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 276
По принцип се смята, че са много добри защото имат един много стриктен сертификат за БИО храни.
Наистина нямат и добавени захар, сол и тн... ОБАЧЕ не всичките са вкусни. Моето дете не ще да ги яде. Само няколко от плодовите.

# 13
  • Мнения: 72
Нашата дъщеря много ги харесва Купуваме почти само тях Лошото е че не навсякъде ги предлагат

# 14
  • Мнения: 534
и ние в момента ядем тези пюрета  и на малката доста и допадат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт