Детска масичка с две пейки?

  • 1 229
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 950
Предварително се извинявам, ако има такава тема, но аз не успях да намеря.  Embarassed

Моля ви, ако някой знае откъде мога да купя от тези масички, които имат към тях свързани пейки от двете страни. Намирам само на Чико, но те са 240 лв - струва ми се ужасно много. Дали има нещо на по-ниски цени?  newsm78

# 1
  • Мнения: X
Виждах подобна в Хиполенд, да беше 170лв.  newsm78, но да не те подведа. С една пейка също бях гледала- към 70лв. Успех в търсенето!

# 2
  • Мнения: 2 950
Благодаря! Аз чух за някакви по 70-80 лв, но явно не е сигурна работата. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 021
Деска, в Хиполенд имаше със сигурност, но не обърнах внимание на цената!

# 4
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Днес  в Практикер имаше масичка, но с две столчета, масата беше хубава, горния плот се отваря и отдолу има доста място за моливи, боички и т.н., в ъглите имаше нещо като чашки , столчетата обаче бяха без облегалки.Цена 80-90лв.

# 5
  • Мнения: 3 595
Преди 4-5 месеца ни подариха такава от Хиполенд, струваше 70-80 лева...От двете страни е с пейки, но няма облегалки за гръбчетата и отгоре плота не е равен, а е леко извит и не е особено удобен за рисуване и редене на пъзел например

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
в джъмбо-59,99лв.

# 7
  • Мнения: 2 950
Момичета, благодаря.  Hug Насочваме се към Джъмбо значи.  smile3508

golden fall , благодаря за съвета. Обезателно ще гледаме за този проблем.  newsm12

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
тази в джъмбо е с равен плот  Peace
в/у нея има етикет "маса за пикник" Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт