Какъв хладилник

  • 9 322
  • 33
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв хладилник

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 03 яну 2009, 20:32

  • София
  • Мнения: 426
Искам да си купя хладилник за новия апартамент и се чудя между марките Ariston Hot Point,Gorenje и Whirlpool.Споделете вашите мненя.

# 1
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Според мен SAMSUNG Peace, виждам че не фигурира в твоите фаворити, но от към хладилници са много добри. Ние сме с такъв, много съм доволна Peace
Горение не ти препоръчвам, опарила съм се жестоко с тази марка ooooh!
Аристон бяха много добри, но вече се правят в Турция Rolling Eyes, така, че остава Whirlpool Peace те са добри Peace

# 2
  • Мнения: 45
Най-добрият е " Gorenje". Пиши в "google" и там влез в някой форум да видеш, какво трябва да гледаш: "-" и "+". Аз така избрах нашият.

# 3
  • Мнения: 148
Нашият е "Аристон" Peace

# 4
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
аз съм с двете ръце за Goreje.

# 5
  • В море от любов
  • Мнения: 519
За Горение най-добре прочети тук Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=344045.60;topicseen

# 6
  • София
  • Мнения: 113
Ние си купихме в събота хладилник от Техномаркет GORENJE RK-6336W.

С 2 компресора,което удължава живота на хладилника. GORENJE в момента са единствените на пазара които предлагат хладилници с 2 компресора.
Ако държиш на качеството това е марката.

# 7
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние си купихме в събота хладилник от Техномаркет GORENJE RK-6336W.

С 2 компресора,което удължава живота на хладилника. GORENJE в момента са единствените на пазара които предлагат хладилници с 2 компресора.
Ако държиш на качеството това е марката.
Определено това е марката с която брах най-много ядове и продължавам да бера, а недай си Боже да ти се наложи сервиз.......ужас
Много малко хора знаят, че Самсунг са на първо място в производството на хладилници, което се вижда и броя на моделите им. Много от марките като Либхер купуват от Самсунг лицензи за нови технологии.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 09:04 от ivaaa

# 8
  • Мнения: 127
Моят е Whirlpool -купен е пролетта  и съм много доволна от него Peace

# 9
  • Мнения: 120
Ползвам Gorenije от 9 години с фризер и един компресор. Товари се сериозно. Не го размразявам повече от 1 път в годината. Не е създал никакъв проблем до сега.Когато го купувахме едно момче в магазина ни го препоръча със фразата "По -добре техника от Източна Европа за Източна или Западна Европа ,отколкото  от Западна за Източна Европа" LaughingНе съм съжалила до момента.

# 10
  • Мнения: 439
Ariston
 PeaceДоволна съм от тази марка

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Много от марките като Либхер купуват от Самсунг лицензи за нови технологии.

Либхер ни се развали 3 месеца след като изтече гаранцията. Добре че за ремонт ни взеха само 80 лв, и не се наложи да купуваме друг.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 294
Горение  Peace

# 13
  • Мнения: 236
LIEBHER, специално за хладилна техника от много места знам, че са изключително добри, но съответно са и по-скъпи!!! Peace

# 14
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз с  ъщо се интересувам от вашите мнения,понеже утре вече ще купуваме хладилник.засега съм се спряла на самсунг,но е с един компресор,а исках с два:(.освен горене няма голям избор ,говоря за тези с два компресора.

Общи условия

Активация на акаунт