Лекар се самоуби след смъртта на пациент

  • 2 196
  • 17
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Какво общо има "Гарван гарвану..." със смъртта на човека?

# 2
  • Мнения: 53
Съдебно медицинската експертиза за смъртта на детето се бави, което ме навежда на мисълта че има нещо гнило.....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 789
А не те ли навежда на мисълта, че може би искат всичко да бъде добре изпипано?

# 4
  • Мнения: 101
Днес гледах репортажа за пиянката-анестезиолог... Жалка работа.

# 5
  • Мнения: 5 539
Бог да го прости човека! От това, което видях по Нова тази сутрин, отишъл си е един прекрасен човек и лекар.
Не е за първи път общественото мнение да убие човек, но дано тези, които са го подтикнали към тази крайна стъпка, да получат своето възмездие!

# 6
  • Мнения: 12 648
При всички обвинения към лекарите, се чудя как още са останали такива. И май ще останат само най-безскрупулните.
Май трябва да си помислим преди да хвърлим поредната кофа помия. Не че някои не го заслужават.

# 7
  • Мнения: 53
Когато написах "Гарван гарвана око не вади" - имах предвид анестезиолога и тези, които не казват истината.
След репортажа тази сутрин разбрах, че не му е било за първи път.
Ето за това говоря - защо? Защо е това протакане  ooooh! Thinking #Cussing out

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Аз си мисля, че докторът не е могъл да понесе вината от случката. Дори и да не е била пряко негова. Това обаче ми говори, че е бил добър човек. Ако не му пукаше нямаше да стигне до там. А ето виновникът не му дреме. Явно не му е и за първи път. Свиква се с времето, съвестта също свиква. И ето заради един некадърник си е отишъл човек, о не двама /детето и лекарят/.

# 9
  • Мнения: 943
Аз слушах днес,че всъщност не била негова вината?  newsm78 Някакво пояснение

# 10
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Най-вероятно си е отишъл невинен човек!

# 11
  • Мнения: 53
Аз слушах днес,че всъщност не била негова вината?  newsm78 Някакво пояснение
Именно.Не се е стигнало до операция.

# 12
  • Мнения: 17 546
Когато един човек системно злоупотребява с алкохол, това вече личи и по външния му вид. Анестезиологът определено злоупотребява с алкохол. Не разбирам, защо винаги, другите лекари, колеги и шефове на провинилия се лекар, го защитават и прикриват!? Затова пък един невинен човек, не е могъл да понесе чуждата, вменена на него вина и си е отишъл от този свят като е направил ужасен избор. Това имах предвид като писах в темата за починалата родилка от Варна, че не бива обвинения да се сипят просто така, без да се мисли.
Друг е въпроса, че от следствието се правят на треснати с тези изследвания. Излизат за часове, не за дни, а камо ли за месец! Работя в лаборатория и знам за какво говоря. Или няма обяснение за феномена "гарван гарвану око не вади" в лекарското съсловие, където всички лекари са 100% на страната на виновен свой колега, каквото и да е станало, или този жалък човек наистина има доста  стабилен човек зад гърба си. Тогава ровенето в тази трагедия, просто губи своя смисъл. Всичко ще мине и отмине както много други престъпления, останали безнаказани в нашата държава без закони. Жалко.

# 13
  • Мнения: 2 746
Аз гледах репортажа по БТВ. Дъщерята на самоубилия се доктор каза в прав текст, че пияницата анестезиолог има , цитирам, "солиден гръб". Т.е. случаят свършва дотук.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 781
Коментира се също така, че може смъртта на доктора да не е била самоубийство.
Жалко за детенцето, познавам семейството му.

Общи условия

Активация на акаунт