КОЛЕДА наближава и с чудеса дарява! (15.12–21.12)

  • 7 810
  • 198
  •   1
Отговори
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добър ден стана вече  Laughing аз докато се натуткам...
Това ми хрумна като заглавие и извинявайте ако на някой му се стори глупаво!
Искам да ви пожелая на всички новата седмица да ви донесе много късмет,успехи и празнично настроение!Да бъде спокойна,ползотворна и бебеносна за всички бебеправещи или затихнали в очакване на  EFP !
И накрая да си припомним всички,че Коледа идва,най–светлият християнски празник чука на вратите ни,да се помолим заедно на всяка от нас да донесе най–мечтаният и чакан подарък!
Обичам ви,сладуранки! Hug

Умирам от яд,че съм в чужбината и не мога да подкрепя протеста  Twisted Evil ,но сега ще взема имейлите и ще им драсна на тия от invivoто! Close

# 1
  • Мнения: 284
Честита нова темичка!
Нека да бъде мноооооого ползотворна и изпълнена с много  EFP
Късмет на всички момичета

# 2
  • Мнения: 4 589
Добро утро, честита тема, да е изпълнена с много хубави новини и сбъднати желания.

Аз ще мина през форд да видя една кола, после до личната, по пазар и до Алекс. Имам си пълна програма за целия ден.

Цунки мацки.

по едно кафенце от мен

# 3
  • Мнения: 145
По коледа стават чудеса...Дано и моето чудо се сбъдне и Господ е с нас. Вече ми е четвърти ден слад транфер и ....се моля  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 4 700
Лека имуспеШна седмичка на всички. Дано протестът днес пожъне успех. Много ме е яд, че не съм в БГ. Така ми се иска и аz да присъствам.

ivu6a , желая ти твоето Коледно чудó да се случи скоро. 

# 5
  • Близо до София
  • Мнения: 896
честита ни нова темичка,  Hug

дано тази седмица е изпълнена само с положителни емоции, късмет на всички  Hug

Ники, благодаря за кафенцето

# 6
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Привет и от мен! Весела седмица и много положителни новини!
Успех на протеста днес! Peace

# 7
  • Мнения: 3 294
Хайде и аз да се запиша в темичката

Дора страхотно заглавие  Hug

Ники мерси за кафенцето  Hug

Ивуша дай Боже да се случи и твоето чудо  Praynig Praynig

И аз искам да пожелая успех на протеста и нямам търпение да ви видя по телевизията  момичета  Hug Praynig

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Здравейте и от мен!  bouquet
Дора, заглавието е много хубаво и много точно! Hug
Ники, погали Алексчето и от нас (незнам дали изобщо можеш да я гушнеш). Но още мъничко остана ... Вие сте героини и двете ...!!! Hug Hug Hug
Ивуша, стискаме ти палци! Hug

Хубав ден на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 246
привет и от мен  Hug много си е хубава темичката Hug
Ивуша дай Боже да се случи и твоето коледно чудо    Praynig Praynig
лека и успешна седмица момичета

# 10
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Момичета знам че Коледа наближава но мисля че не трябва да разчитаме само на чудеса а да си помогнем сами ЕЛАТЕ НА ПРОТЕСТА ДНЕС ПРЕД НДК В19,00 часа  Hug

# 11
  • Мнения: 491
 Hug Здравейте от мен в новата темичка, подкрепям силно инициативата днес !
Ивуша, стискам силно палците за теб Hug
Ники, ще чакаме новинки за Алекс Hug
Хубава седмица от мен People Santa

# 12
  • Мнения: 2 343
Аз вече пристигнах в София. Ще дойде и сестра ми и нейна приятелка! Peace

# 13
  • Мнения: 290
Привет момичета  Hug
не мога да дойда в София,но съм с вас и ще чакам новини
при мен новото е,че ТСХ падна,но се е вдигнало ЛХ  newsm78 - защо всичко продължава да се оплита ;другата седмица ще пускам пак хормончета,дано се оправят че вече ми писна
лека и усмихната седмичка  Heart Eyes

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Здравейте,много рядко пиша но за сметка на това чета доста.Искам да се похваля след 3 години ходене по мъките-хламидии,запушена тръба,имонологични проблеми......съм бременна.Току-що си направих теста и излезе положителен,малко е бледа втората черта но това е без значение.Знаете ли на Коледа наистина се случват чудеса.А и след 8 дни имам рожден ден и това е наи страхотния подарък.Пожелавам на всички положителни тестове.Стискаите палци всичко да  и ОК.

Общи условия

Активация на акаунт