Препоръчайте ми добър гастроентеролог в София

  • 5 080
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте
На майка ми и откриха полип на дебелото черво. Препоръчайте ми лекар за колоноскопия. Тя ходи на тази процедура в Токуда, беше премахнато с лазер, но сега,когато трябваше да отиде на контролен преглед, не иска да отиде там. Казва, че пак я боли и този доктор не е направил операцията хубаво.
Някой чувал ли е нещо за д-р Пламен Петров от УМБАЛ "Св. Анна"
Благодаря предварително на всички, които могат да помогнат

# 1
  • Мнения: 165
да! Аз ходих при него за колоноскопия миналата година, но само за преглед и поставяне на диагноза. Много е добър като специалист. Той е шеф на отделението.
Надявам се да Ви помогне.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 165
мога да ти препоръчам също и Д-р Захариева от болница "Доверие". Много е внимателна и също е добър специалист.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 654
Препоръчвам ти и гастроентеролозите от МБАЛ "Царица Йоанна", най-вече доц. Владимиров и д-р Чурчев Peace

# 4
  • Мнения: 165
Д-р Чурчев вече от 1 година работи във Болница "Доверие" , даже е завеждащ отделението по гастроентерология.
Но той не зная дали преглежда свободен прием.

# 5
  • Мнения: 12
Благодаря на всички, които се отзоваха.
Сега се сещам, че съм чувала за доц. Владимиров.
УМБАЛ "Царица Йоанна" бившата ИСУЛ ли е?

# 6
  • Мнения: 12
Извинявам се, че съм пуснала два пъти темата, но ми даде някаква грешка на сървъра и аз помислих, че не е публикувана.
Ако ми кажете как веднага ще изтрия втората.

# 7
  • Мнения: 165
Благодаря на всички, които се отзоваха.
Сега се сещам, че съм чувала за доц. Владимиров.
УМБАЛ "Царица Йоанна" бившата ИСУЛ ли е?
Да. Само че за доц. Владимиров и аз се пробвах , но след като висях от 8.00 до 14ч във Исул , ме казаха че гастроентеролозите няма да преглеждат, което направо ме отврати. А хората които чакаха за гастроентеролог казаха , че този доц.Владимиров преглежда само платено.Затова отидох във "Доверие"  където ми обърнаха внимание и съм доволна от лечението.
Но ти може да се пробваш във ИСУЛ. Може да имаш късмет.
Успех!
И весели празници   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт