Има ли върус с повръщане в момента?

  • 954
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
От Събота съм, като парцал през ноща едва не умрях. Много ми беше лошо, ама много неможех да стигна сама до тоалетната. Повръщане разтройство еднократно. От тогава съм страшно умаломощена. Нямам сили да си държа очите отворени. Ужас ви казвам Дали е вирус това?

# 1
  • Мнения: 1 353
Да.В момента поне във Варна има такъв Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
Ние го изкарахме цялото семейство преди седмица.За радост сравнително леко.Странно ми беше-цяло лято нямахме подобни проблеми,а нали принципно лятото е сезона на ентеровирусите?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
олееееееее сега да очаквам включване от другите. Точно преди празниците. ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Днес и аз повърнах на 2 пъти и се чувствам ужасно. Колегите ми повечето са го изкарали, има и такива, които още са под ножа.
Хубавата новина е, че държи 1 ден. Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
4 ти ден съм като парцал, а днес и малката ми дъщеря е узасно кисела ooooh!

# 6
  • Мнения: 75
И аз преди 3 дни го изкарах! Сутринта дрискане - еднократно..., адски болки в корема, по обяд качих яка температура, през нощта повръщане...., бях и в цикъл! Чувствах се разкошно, ходих на четири крака до тоалетната.  Tired Само един ден! На другия ден до обяд бях доста отпаднала, но следобяда си стъпих на краката. А и нямах време да боледувам повече от това, тъй като на следващия ден трябваше да съм на работа. Лошото е, че мъжът ми го изкара 2 пъти, като 2-рия път заедно с мен, но имаше само болки в корема. Внимавайте да не ви повтори, поне тези, които сте го минали веднъж!

# 7
  • Мнения: 242
На мен вчера ми се повръщаше, а днес ме боли стомаха. Сигурно е този проклет вирус...дано ми се размине само с болки Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 3 878
момичета, а какво пиете при тези оплаквания?

# 9
  • Мнения: 75
Аз специално се лекувах с хомеопатия, което правя винаги. Тя ме спаси от силното гадене, но все пак си повърнах през нощта. И изпих еднократно Fervex, защото вечерта имах температура над 38. Не се храних, пиех много минерална вода.

# 10
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Вчера взехме малката от ясла преждевременно - обадиха ни се, че повръщала и плачела, че я боли коремчето. Вкъщи вдигна и Т - 38,5. Беше като парцал. Взехме си хомеопатичното и след 4-5 часа всичко мина. Днес е на ясла, до сега не се обадиха, което ме кара да мисля, че няма проблем Praynig

# 11
  • Мнения: 75
Какво взехте, ако не е тайна? Въпреки, че при хомеопатията, както се знае при всеки индивид лечението е индивидуално, но все пак? Ние при гадене и повръщане взимаме Arsenicum Album 15 CH. За по-висока температута Beladona или Gelsenium в зависимост от симптомите.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 878
направо имам чувството, че съм попаднала в хомеопатичния форум Mr. Green
аз съм приготвила ампули Натриев Цитрат и Деган за малкия. и Хидратин Алфа против обезводняване.

# 13
  • Мнения: 75
направо имам чувството, че съм попаднала в хомеопатичния форум Mr. Green
аз съм приготвила ампули Натриев Цитрат и Деган за малкия. и Хидратин Алфа против обезводняване.
Може и малко да съм се отклонила от темата с тези хомеопатични лекарства, но пък споменавам с какво се оправихме ние. Стискам палци и дано тоя вирус си отиде вече, че за най-малките е много тежко изживяване.  Sad

# 14
  • София
  • Мнения: 2 100
аз нищо специално не взимах. Почти и не се храних 4-5 дни.

Общи условия

Активация на акаунт