таблетките за студена стерилизация?

  • 1 986
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Някой би ли ми помогнал с малко инфо за таблетките за студена стерилизация, къде мога да ги намеря в София, защото в няколко аптеки попитах, и те все ме отпращат.
А кое е по удачно таблетки или стерилизатор?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 735
Стерилизатор за постоянна употреба.Таблетките са химия и са евентуално,ако в родилното ти потрябва помпа и да я стерилизираш.

# 2
  • Мнения: 43
аз съм ползвала течност за стерилизация на чико купувах го от магазин за памперси така отгледох дащеря ми не сам преварявала шишета

# 3
По- добре си вземи стерилизатор. Таблетките са по- скоро за кратки пътувания.

# 4
  • на брега на морето
  • Мнения: 110
В по-големите магазини за бебешки нещица има таблетки, разтвора се сменя на 24 часа и през това време може да се ползва многократно. До колкото знам има таблетки с активен кислород и такива с хлор, при всички случаи предметите престояли в разтвора се изплакват с преварена вода. Хубавото е че няма шанс някоя пластмаса да се деформира, както се случва при високи температури, удобно е при пътувания, шишетата не помътняват, бибероните и залъгалките не се скапват толкова бързо. Ако кърмиш няма да имаш нужда от много шишета и стерилизатора няма да ти е толкова необходим, така че спокойно може да караш на таблетки.

Общи условия

Активация на акаунт