Колко често купувате парфюми?

  • 3 252
  • 47
  •   1
Отговори
Не ,че ще ви правя сметка ами се замислям, че отскоро се заразих много по страста към парфюми и искам все повече и повече , а за съжаление ,нямам много голяма финансова възможност, но съм готова вече да се лиша от друго с цената на това да притежавам даден парфюм. Доскоро купувах имитацийки ,  орифлейм и ейвън имала съм и оригинални ,но подарени в годините (рядко съм купувала) а сега се обедих, вече че по- добре да събера малко пари и да си купя оригинален отколкото да ги давам веднага за имитация и после друга и пръскам по сто пъти на ден.   Или по- скоро въпроса ми е какъв процент от доходите си отделяте на месец специално за парфюми?

# 1
  • Мнения: 1 243
Цитат
Колко често купувате парфюми?

По-често от необходимото и по-малко от личната ми необходимост!

# 2
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз съм абсолютна консерва по отношение на парфюмите и в годините съм се спряла на 2-3 аромата,които най-много ми пасват...не съм привърженик на това да купувам най-новото и хита на пазара постоянно,изнервят ме различните и "непостоянни"  аромати... Peace

# 3
  • Мнения: 331
твърде често хе хе Embarassed

# 4
  • Мнения: 66
Колко често ли- ами не толкова често колкото ми се иска,!Но.... подуша ли нещо, което ми хареса, правя, струвам, и може и след месеци да е;сдобивам се с него.
Но факт, е, че и аз , също като авторката на темата, напоследък много съм се заразила(нездравословно за семейния бюджет Sick).

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Аз имам 20 парфюма и продължавам да си купувам. Просто ми е като болест и не мога да се спра. Парфюмите ми не са скъпи, в порядъка 10-30 лв. Даже си харесах Kiss of love на Bi Es и утре отивам да го купувам.  Laughing А понеже с приятелки си разменяме подаръци за Коледа са ми купили още два -   Fabio Verso Ocean Fun и C-Thru Amethyste.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6
в интерес на истинат съм си купувала парфюм 1 път в живота и то това лято.винаги са ми подарявали,но аз лично не обичам да имам по много парфюми наведнъж.сега използвам само два Grinning

# 7
  • Мнения: 214
Имам си зимни и летни аромати.Постоянно пробвам по нещо в парфюмериите.Иначе имам основно 6-7,а за купуване...различно.Може 2 месеца да не си купя после 2 наведнъж.Понякога взимам и по 30 мл за да пробвам максимално повече.Козметиката като цяло ми е слабост.Мъжа ми сподели,че е трябвало да работя нещо такова.Знае ли човек? Laughing

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 110
многОООООооОоО рядко  Blush

# 9
  • Мнения: 93
Последно време и аз доста се вманиечих с парфюми,дори прекалих Simple Smile

# 10
  • Мнения: 927
Парфюмите са ми скъпоструваща страст, защото съм събрала доста голяма колекция, от която ползвам само 3-4 , в зависимост от сезона и настроението ми  Grinning . Сега съм на вълна LANVIN и CHANEL, другата седмица ще е нещо друго сигурно.. Blush
Добре, че открих пазаруването от Фрагранс, че да минавам по-тънко  Laughing

# 11
  • Мнения: 64
Вманиячена съм на тема парфюми.....постоянно купувам.....а това се отразява зле на бюджета.....рафтчетата са пълни  Crazy

# 12
  • Мнения: 0
Последно време и аз доста се вманиечих с парфюми,дори прекалих Simple Smile
Ами защо тогава,мила,не ми върнеш  МОЯ парфюм,щом си имаш толкова много?
Чакам с нетърпение.

# 13
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Купувам си на около два месеца.

# 14
  • Мнения: 2
Купувам за подаръци на близките.На мен никога не съм си купувала...чакам някой  да ми подари Crazy

Общи условия

Активация на акаунт