Моля за съвет

  • 939
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
От една седмица имам изтръпване в пръстите на десния крак. Усещането е като след измръзване и след това стопляне. Краката са ми топли, и си имат чувствителност. Единствено това неприятно чувство все едно има мн малки иглички. Знам, че е неврологичен проблем, но искам да знам как - с масажи или вани може да се коригира, защото отида ли на лекар ще ми предпишат това за оросяването - гинкобилоба, а от личен опит знам, че то уврежда вместо да лекува.

Ходя на висок ток, може проблема да е и от това. Просто ме интересува без лекарства дали може да се оправи. Както евентуално от какво може да е.

# 1
  • Мнения: 822
Не ти пречи да се консултираш с невролог и ако ти прецениш ще пиеш лекарствата,които ти изпише, а може и нищо да ти няма.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 752
А бременна ли си?При бременните е нормално.Особено нощно време.

# 3
  • Мнения: 150
... отида ли на лекар ще ми предпишат това за оросяването - гинкобилоба, а от личен опит знам, че то уврежда вместо да лекува


Сподели какво имаш предвид за гинко билоба?

# 4
  • Мнения: 433
Предписаха ми гинкобилоба през 2004г.- съвместно с лекарства за лечението на мигрена. Освен, че не ми помогна от тази гинкобилоба почнах да изпитвам изтръпване на главата. От тогава не приемам никакви лекарства, особено такива като гинкобилобата, които са новооткрити, и няма достатъчно изследвания за страничните им ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт