MY TOYS - В света на играчките - 2 !

  • 24 871
  • 502
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
     
          Това е сайта :

 

                                                 



Място за регистрация
Адрес за запитвания
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Преводач от немски на български

                                               

Кода за намаление на доставката от 15,95 на 5,95 евро е : a9d9mk4ttwdl ,но е само за нови клиенти .
За поръчката - Първо се регистрирате.Може да сложите вашето име в регистрацията ,не е нужно да е на картодържателя.После пълните кошницата.Като натиснете,че искате продукта ,след секунди излиза малко прозорче,което проверява дали стоката  е налична.Оттам ви пита дали да отидете на касата или ще продължите с пазара.Като приключите ,дайте каса и ще ви се отвори факрурата с тотала.Там,отгоре където пише Gutschein / Rabatt / Gratisartikel,се въвежда кода за 10 евро намаление,който е:
a9d9mk4ttwdl

Пак се връщате на фактурата и там,където има една дебела червена стрелка,отметвате прозорчето,давате напред и стигате до въвеждане данните от картата.После имате потвърждение на операцията и чакате имейл,в рамките на няколко часа,за потвърждение на вида на поръчката.В meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката.Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката
GLS Sendungsauskunft.
Ще ви изпратят мейл,кога поръчката ви се опакова и тръгва.
С благодарности към ДесиХ2  bouquet

Доставката до България и до дома ви се извършва от Интерлогистика


До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на ПИБ, ЦКБ и КТБ.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.

Към първата тема
My toys - В света на играчките!

Приятно пазаруване на всички !   



                                                 


# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 442
Пу първа Peace

Чакам поръчка Wink

# 2
  • Мнения: 328
Танче мерси за темата,дано с тази нова тема всичко е наред.И дано нещо стане с нашата поръчка.Че много исках това да е подаръка за Теди за Коледа.Довечера ще ти отговоря на ЛС,че сега бързам да се запиша да не ви загубя Peace
Успех на всички в поръчките и дано Дядо Коледа дойде навреме за всички Hug Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 6 259
Танчето, мерси за темата!  Hug

Аз мисля да поръчам от този сайт, така че благодаря, че споделихте за него.  Peace Мисля обаче да го направя след Нова година, но се записвам да ви следя.

# 4
  • Мнения: 239
И аз ви чета редовно и се записвам да ви следя Peace! А довечера мисля да пусна една малка пробна поръчица Laughing!

# 5
  • Мнения: 3 595
запис   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 251
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1514958  много е хубаво и малкия само стои отдолу и му се радва как се движат настрани животинките

получих днес това с поръчката от 5 декември, но тази от 8 декември още си стои в офиса на изплащача някъде в Германия! Sad
Рекактирам се сега проверих и е тръгнала! 15/12/2008 15:16      DE 480 Bielefeld, Germany      1.0      Outbound from GLS location

Ето това на мен ми се струва изгодно http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1639530, като гледам от колко е намалено на половина!

# 7
  • Мнения: 678
Танче , благодарим за новата темичка  Hug
какво стана с твоята поръчка ? свърза ли се с тях ?

# 8
  • Мнения: X
Ако имате желание, споделете кои играчки ви се сториха най-изгодни в този сайт?  Simple Smile

За мен това беше един конструктор на Лего, който взех от немския сайт за 29,99 евро, а в събота го видях абсолютно същия в Хиполенд за цели 171 лв!  Shocked  В Метро пък беше 120 лв.
Ето го абсолютно същия: http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=&products_id … bjjdllmolge62ti02


В предната тема цитирах още няколко играчки, които са на половин цена от еквивалента им по българските магазини, да не се повтарям.

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 17:15 от Анонимен

# 9
  • София
  • Мнения: 58
 Peace Цоп в новата тема
Моята поръчка още си седи в депото на GLS от 12.12, пуснах им едно "любовно обяснение", надявам се на отговор и реакция  Praynig

# 10
  • Мнения: 22 531
Taнче,благодаря.Стискам палци да пристигнат всички подаръци,за да има много щастливи деца и родители.

# 11
  • Мнения: 3 211
Ако имате желание, споделете кои играчки ви се сториха най-изгодни в този сайт?  Simple Smile
ето тази маймуна В Метро струва 120лв. Shocked

# 12
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Едната поръчка,която организирах на 08.12 е в  Унгария,но на другия ден-09.12 пуснах още една ,тя обаче нещо изостава...,дано да дойде за Коледа  (didi72,gul4i и обувчиците на aliss са там)  Peace

Ако имате желание, споделете кои играчки ви се сториха най-изгодни в този сайт?  Simple Smile
аз пък забелязах много изгодни бебешки неща: колички и чувалчета http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … e_DE-ba%2eca%2e04,
бебефон : http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1726011
Хайде сега дядо Коледа да донесе сладки бебчета  1stroller newsm30 Misc Baby Bottle 1crib

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 17:41 от marianik

# 13
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Тъкмо щях да се оплача, че и по моята поръчка няма движения  и оп изненада , тръгнала е най-накрая. Twisted Evil Mr. Green

# 14
  • Мнения: 678
Тъкмо щях да се оплача, че и по моята поръчка няма движения  и оп изненада , тръгнала е най-накрая. Twisted Evil Mr. Green
значи и моята е вътре .
Тръгнала е в 14:27 ч  newsm74

Общи условия

Активация на акаунт