Давате ли на бебетата си нещо имуностимулиращо

  • 1 901
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте мами,
синът ми е на 6 месеца  и преди месец и половина изкара един бронхит. От тогава мине се не мине ту кашля, ту му се запушва носът - без да има хрема. Писна ми да ходя по доктори - всеки със своето мнение - един го изкарва много болен, друг че нищо му няма. Изписват му лекарства пием ден два и всичко е наред. След седмица същото. Има ли майки, които дават някакви имуностимулатори и какви?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Малко е детето за имуностимулатори според мен.Освен по една-две капки клеева тинктура в млякото,но не знам пък за толкова малко бебе.

# 2
  • Мнения: 9 814
Твърде малко е за имуностимулатори.
Нека поне тръгне на детска градина.

# 3
  • Мнения: 374
Аз капвам 1-2 капки клеева тинктура във водичката на дъщеря ми. Освен това я водя на хомеопат, който ми изписа два вида гранулки, които спомагат изграждането на имунната система Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Никога не съм давала, ама той и не боледува.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 592
Малко е детето за имуностимулатори според мен.Освен по една-две капки клеева тинктура в млякото,но не знам пък за толкова малко бебе.

Бебето е малко за пчелни продукти.
Давай му повече плодове и зеленчуци, червено месо - и това е.
Може да му вземат секрет за изследване, ако подозираш, че му има нещо.
Носът може да се запушва от набъбнала лигавица - което може да стане и от мн. сух въздух, не само от някакъв причинител. И, разбира се, води до кашлица.

# 6
  • Мнения: 2 521
И аз нищо не давам.Мисля да започна да давам чак когато тръгне на детска градина,че в началото се разболяват доста често.Засега обаче почти не боледува.Ама за 6 месечно бебе и аз не знам какво може да се даде newsm78защо не питаш педито?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 588
Слагам по 2-3 капки клеева тинктура в млякото всеки ден. Но на 6 месеца нищо не съм му давала и не знам какво е удачано за тази възраст.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Твърде малко е за имуностимулатори.
Нека поне тръгне на детска градина.

Споделям  Peace

Пък и до към 3-4 години се изгражда имуната с-ма на децата .Педиатърката ми каза че кой знае колко разните му там имуностимулатори не помагат особенно (даже никак) Sunglasses т.е. имуната с-ма на детето сама трябва да си се изгради  Wink

Единственото което давам на Алек е осцилококцинум  от време на време и честно да си кажа нямам идея дали помага  Crazy ....  настива си , лекуваме си се и така ...всяко детенце минава през това  Wink

# 9
  • Мнения: 707
За бебетата имуностимулиращото е кърмата. По-добро от нея няма. Нищо друго не се дава  Naughty.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 101
Не давам имуностимулатори и не бих давала профилактично.

# 11
  • Мнения: 8 999
На тази възраст нищо не съм давала.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Слагам по 2 капки клеева тинктура сутрин в млякото. Почнах преди 2 месеца и дъщеря ми досега не е боледувала ( почти на 11 месеца е).

# 13
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На моето бебе не съм давала никакви имуностимулатори. Мисля, че все още е малък за такива неща.

# 14
  • Мнения: 574
 И аз давам едни хомеопатични гранулки на децата, по съвет на лекарката им, но дъщеря ми е доста по-голяма от твоето бебче Peace

Общи условия

Активация на акаунт